crosssearch

Grand Levent

Turecko, Bodrum

Nově zrekonstruovaný hotel leží v malebném zálivu, přímo na písečné pláži. Vzdálenost od Bodrumu je přibližně 10 km (místní doprava – dolmuš), od centra Ortakentu cca 1,5 km a od letiště asi 45 km. Velmi hezký menší hotel rodinného typu doporučujeme klientům...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nově zrekonstruovaný hotel leží v malebném zálivu, přímo na písečné pláži. Vzdálenost od Bodrumu je přibližně 10 km (místní doprava – dolmuš), od centra Ortakentu cca 1,5 km a od letiště asi 45 km.

Naše mínění:

Velmi hezký menší hotel rodinného typu doporučujeme klientům vyhledávajícím klid a také rodinám s dětmi, které ocení hezkou pláž.

Vybavení:

Pečlivě udržovaný hotel je citlivě začleněn do pěstěné zeleně. Skládá se z několika jednopatrových budov, ve kterých je celkem 79 pokojů. K vnitřnímu vybavení patří recepce (trezor zdarma, internet za poplatek), vnitřní restaurace s výhledem na bazén a moře, snack bar, bar u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka, slunečníky a matrace zdarma, osušky za poplatek).

Pláž:

Hotel leží přímo u hezké písečné pláže (místy se objevují oblázky) s pozvolným vstupem do moře (vhodné i pro menší děti). Ve vodě mohou být kameny. Lehátka, slunečníky, matrace a ručníky za poplatek.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka:

Za poplatek sauna, turecké lázně, jacuzzi, stolní tenis, biliár, vodní sporty na pláži.

Zábava:

Na blízké promenádě možnost procházek a nákupů, v blízkosti bary a restaurace.

Pro děti:

Dětské brouzdaliště, dětská postýlka (za poplatek).

Platební karty:

VISA, EC/MC, Maestro.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000