crosssearch

Etap Altinel

Turecko, Bodrum

Zajímavě řešený hotel střední kategorie se nachází přímo na vlastní písečné pláži. Od centra Bodrumu je vzdálen 12 km (spojení městskou dopravou – dolmuš) a od letiště 20 km. Hotel vyšší střední kategorie ve výhodné poloze přímo na pláži. Doporučujeme milovníkům koupání...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Zajímavě řešený hotel střední kategorie se nachází přímo na vlastní písečné pláži. Od centra Bodrumu je vzdálen 12 km (spojení městskou dopravou – dolmuš) a od letiště 20 km.

Naše mínění:

Hotel vyšší střední kategorie ve výhodné poloze přímo na pláži. Doporučujeme milovníkům koupání a klientům, kteří upřednostňují program all inclusive.

Vybavení:

Hotel je tvořen 9 bloky jednopatrových budov s celkem 210 pokoji. K vnitřnímu vybavení patří vstupní hala s recepcí, restaurace (s venkovní částí), několik barů a obchůdků. Turecké lázně (vstup zdarma), sauna (za poplatek), internet (za poplatek), kadeřník, beauty centrum. K vnějšímu vybavení hotelu patří bazén, bar u bazénu, oddělený dětský bazén. Lehátka, podložky, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma (za osušky vratný depozit).

Pláž:

Hotel se nachází přímo na uměle vytvořené písečné pláži (písčito-kamenité mořské dno – doporučujeme obuv), bar na pláži. Na pláži je molo na slunění, možný vstup do vody po schůdcích).

Stravování:

Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka:

Zdarma fitness, stolní tenis, tenisový kurt s pevným povrchem, plážový volejbal, sportovní animace, bezmotorové vodní sporty (např. kánoe). Za poplatek osvětlení tenisového kurtu, motorové vodní sporty, sauna, obsluha v tureckých lázních, masáže, biliár, počítačové hry.

Zábava:

Animační programy, večerní programy.

Pro děti:

Dětský klub, hlídání dětí (za poplatek), dětský bazén.

Program All inclusive:

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu – pozdní snídaně, odpolední snack – odpolední káva, čaj a zákusek – půlnoční polévka – místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje 10.00–24.00 hod. (all inclusive nezahrnuje nápoje servírované v lahvích a plechovkách, dovozové nápoje, restauraci ŕ la carte, zmrzlinu, pokojovou službu)

Platební karty:

VISA, EC/MC.

Internetové stránky hotelu: www.altinelgroup.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000