crosssearch

Hotel se nachází na pobřeží ve velké zátoce Güvercinlik, 20 km od Bodrumu (spojení místní dopravou – dolmuš) a 10 km od letiště. Jednodušší hotel, polohově nejblíže k letišti, doporučujeme nenáročným klientům upřednostňujícím klidnou polohu hotelu a průzračně čisté moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jednodušší hotel, polohově nejblíže k letišti, doporučujeme méně náročným klientům upřednostňujícím klidnou polohu hotelu, průzračně čisté moře a relaxační dovolenou (dříve hotel Bargilya).

Poloha hotelu

Hotel se nachází na pobřeží ve velké zátoce Güvercinlik, 20 km od Bodrumu (spojení místní dopravou – dolmušemi) a 10 km od letiště.

Vybavení hotelu

Hotel je tvořen jedno- až dvoupatrovými budovami rozmístěnými v kopci, postupně se svažujícím k moři. Je zde vstupní hala s recepcí, restaurace s výhledem na moře, bazén s brouzdalištěm pro děti, lehátka zdarma.

Pláž

Hotel leží přímo u skalnatého pobřeží s překrásně čistou vodou, nemá písečnou pláž, na slunění je vybudováno široké plato, přístup do vody je po schůdcích. Lehátka a slunečníky zdarma. Doporučujeme vzít si vlastní osušky. Bar na pláži.

Ubytování

Jednoduše zařízené pokoje ve stylu bungalovů jsou vybaveny koupelnou se sprchou/WC, telefonem, trezorem (za poplatek), individuální klimatizací, TV/sat., balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také dvouložnicové rodinné pokoje (klimatizace, minibar i TV jen v jedné místnosti). Maximální obsazenost: DR 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, FR 2 dospělí + 2 děti, 3 dospělí + 1 dítě. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis, tenisový kurt (během dne), biliár.

Zvláštnosti

Hotel umístěný přímo ve svahu nad pobřežím je citlivě začleněn do okolní krajiny. Z hotelové restaurace je krásný výhled na mořskou zátoku Güvercinlik. Hotel s nejkratším transferem z letiště, v okolí se nachází malá osada Güvercinlik (lékárna, pošta atd.).

Pro děti

Dětské brouzdaliště.

Program All Inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu (u oběda jedno teplé jídlo) – odpolední káva, čaj a zákusky – místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.) v hlavní hotelové restauraci (v provozu během stravování) a v baru na pláži

Internet

WiFi připojení za poplatek.

Internetové stránky hotelu : www.aegeangarden.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000