crosssearch

Xanadu Resort

Turecko, Belek

Každý si zde najde své. Přímo u hotelu Xanadu Resort je soukromá písečná pláž. Hlavní letovisko Belek je vzdálené 5 km.

Konečná cena za osobu od: 18 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Xanadu Resort

Luxusně zařízený hotel, který nabízí možnosti hraní golfu na nedalekém 18-ti jamkovém golfovém hřišti. Nabízí vyžití pro kažkou věkovou skupinu. Každý si zde najde své. Přímo u hotelu je soukromá písečná pláž. Hlavní letovisko Belek je vzdálené 5 km.

Ubytování

Pokoje disponují dvoulůžkem nebo dvěma oddělenými postelemi s možností přistýlky. Dále je na pokoji vlastní sociální zařízení, trezor, klimatizace, vysoušeč vlasů, sat. TV a balkón nebo terasa. Klienty je možno ubytavat ve 420-ti pokojíc či bungalovech.

Stravování

Kromě hlavní restaurace jsou v areálu hotelu ještě velká spousta barů. Strava je formou all inclusive. Snídaně, obědy i večeře jsou bufetové, do šesti hodin je otevřena restaurace a la carte. Mezi jednotlivými denními jídly jsou servírovány snacky.

Služby

Hotel je velmi pestrý, co se ostatních a doplňkových služeb týká. Součástí areálu jsou bazény jak pro děti, tak pro dospělé, hotel je schopen zajistit vodní sportovní aktivity jako vodní pólo, windsurfing. Dále klienti mohou využít služeb tureckých lázní, či pokojového servisu, který je 24hodinový. V neposlední řadě jsou i golfové aktivity, které je možné absolvovat na nedalekém golfovém hřišti.

Pláž

Hotelu patří soukromá písčitá pláž. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 118 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000