crosssearch

Obklopené jezerem a skvěle připraveným golfovým hřištěm, takové je místo, Sueno Golf kde Vás čekají nezapomenutelné zážitky a kde získáte výborné zkušenosti. Golfový hotel Sueno Golf 5*****, Vám nabízí spojení dovolené u moře a golfu. Moderní komplex byl postaven ve...

Konečná cena za osobu od: 35 837 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sueno Golf

Letiště v Antalyi: 30 km
Centrum Antalye: 40 km

Poloha hotelu

Obklopené jezerem a skvěle připraveným golfovým hřištěm, takové je místo, kde Vás čekají nezapomenutelné zážitky a kde získáte výborné zkušenosti. Golfový hotel Sueno Golf 5*****, Vám nabízí spojení dovolené u moře a golfu. Moderní komplex byl postaven ve vzdálenosti 25 km od letiště v Antalyi a 5 km od turistického centra Beleku, kde se nachází jedny z nejlepších golfových hřišť.

Vybavení hotelu

Pětihvězdičkový hotel je vybaven recepcí, hlavní restaurací, restaurací a´la carte a několika bary (Green bar, snack bar, vitamin bar), dále je zde prádelna, internet, obchody, kadeřnictví a fotograf, konferenční prostory.

Aktivity

Čekají zde na Vás bazény, venkovní s rozlohou 360m2 a krytý bazén, také bazén pro děti a fitness centrum. Pro aktivní odpočinek je možné využít biliár, šipky, stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, basketbal, mini fotbal, aerobik, bowling a některé vodní sporty. Pro zpestření dne jsou připraveny animace, živá muzika (cca 2 x týdně), kino, animace pro děti a mini club (4 – 12 let). Pro chvíle odpočinku a relaxace je v hotelu spa & wellness centrum, turecké lázně, sauna a masáže.

Pláž

Svozovým autobusem, který jezdí pro hosty od hotelu, se můžete dopravit na 700 m vzdálenou písčitou pláž s oblázky a modrým mořem nebo si udělat příjemnou procházku. Vstup do moře je písčitý s jemnými oblázky. Naleznete zde sprchy a toalety, které jsou zdarma. K dispozici Vám budou též slunečníky, lehátka, matrace a plážové osušky za zálohu.

Pokoje

174 hotelových pokojů je příjemně a moderně připraveno pro Vaše pohodlí. Pokoje mají koupelnu s vysoušečem vlasů, toaletu, klimatizaci, přímý telefon, televizor, minibar a trezor.

All Inclusive

Snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře podávané v hlavní restauraci hotelu Sueno Golf

Internetové stránky hotelu: www.sueno.com.tr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 111 termínů

Celkem 111 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000