crosssearch

Maya Melissa Garden

Turecko, Belek

Leží 2 km od centra města Kadriye a přibližně 7 km od centra Beleku. Letiště v Antalyi je vzdáleno zhruba 25 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

Tento 4* klubový resort se nachází v oblasti Belek - Kadriye, turistickém ráji obklopen borovými lesy a přírodními krásami. Leží 2 km od centra města Kadriye a přibližně 7 km od centra Beleku. Letiště v Antalyi je vzdáleno zhruba 25 km.

Ubytování

Budova hotelu má 5 pater a 210 komfortních a moderně zařízenách pokojů, které jsou vybaveny balkonem či terasou, nastavitelnou klimatizací, přímou telefonní linkou, satelitní TV, trezorem a minibarem (za poplatek), koupelnou s vanou nebo sprchou, wc a vysošečem vlasů.

Stravování

Hotel nabízí koncept all inclusive stravování. Snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře jsou podávány formou otevřeného bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní produkce.

Služby

Vybavení hotelu zahrnuje 3 bazény (1 vyhřívaný vnitřní a 2 venkovní) a dětskou částí a snack bar u bazénu. Dalším vybavením hotelu je volejbal, basketbal a šipky, turekcé lázně (bez procedur), sauna. Pro děti je zde také skluzavky, aqua park s atrakcemi pro děti i dospělé, dětský klub (děti od 4 - 12 let). V okolí probíhá také několik golfových kurzů.

Pláž

Soukromá písečná pláž vzdálena 1400 m od hotelu. Každách 30 minut odvoz hotelovými shuttle busy. Lehátka, slunečníky a ručníky je možnost si na pláži pronajmout.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000