crosssearch

Jacaranda Beach Luxury Club

Turecko, Belek

V hotelové zóně, přímo u písečné pláže, cca 6 km od centra Beleku, cca 30 km od letiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

 V hotelové zóně, přímo u písečné pláže, cca 6 km od centra Beleku, cca 30 km od letiště.

Vybavení:

Hlavní budova, komplex bungalovů v zahradě a bloky se sdíleným bazénem.Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 restaurace `a la carte (turecká, rybí, čínská), několik barů, kavárna, obchodní arkáda, wellness centrum, salon krásy,kadeřnictví, konferenční centrum. Venku několik bazénů, aquapark s 5 skluzavkami, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Zábava:

Denní i večerní animační program, diskotéka, živá hudba.

Sportovní nabídka:

Zdarma: stolní tenis, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), šipky, basketbal, volejbal, fotbal, plážový volejbal, fitness, sauna, vstup do tureckých lázní. Za poplatek: peeling v tureckých lázních, masáže, biliár, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

Dětský bazén, miniklub (4-12 let), hřiště, dětský bufet, dětská postýlka zdarma.

Pláž:

Přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, bar na pláži.

Pokoje:

DRBGP/DRBG/DRBGA: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., telefon, trezor, klimatizace, minibar (denně doplňován nealko nápoji a pivem), set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. DRX: viz DRBG, v prvním nebo druhém patře bloků v zahradě, pavilion na pláži zdarma. FR2: viz DRBG, oddělená ložnice, ve vedlejší budově (mimo bungalovy). FR2SP: viz DRBG, 2 ložnice, 2 koupelny, ve vilkách u sdíleného bazénu.

Maximální obsazenost:

Dvoulůžkový pokoj v bungalovu (DRBG/DRBGP): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti Dvoulůžkový pokoj v bungalovu typ A (DRBGA): 2 dospělí + 2 děti Dvoulůžkový pokoj deluxe (DRX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Rodinný pokoj se 2 ložnicemi (FR2): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti Rodinný pokoj se sdíleným bazénem (FR2SP): 4 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 3 děti Dítě do 15 let

Program all inclusive:

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Odpolední snack, káva a občerstvení v kavárně, zmrzlina Půlnoční snack Místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje (24 hod.) Možnost večeře v `a la carte restauracích (nutná rezervace)

Platební karty:

VISA, EC/MC.

www:

http://www.jacaranda-hotels.com

Pro handicapované:

Několik pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty (na vyžádání).

Internet:

Zdarma: WiFi v lobby. Za poplatek: internetový koutek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000