crosssearch

Özkaymak Falez

Turecko, Antalya

13-ti patrový hotel Özkaymak se nachází 1 km od centra města Antalya, v části zvané Konyaalti. Spojit tedy zábavu města s odpočinkem na pláži a u bazénů nabídne právě poloha a služby tohoto hotelu. Hotel je také vhodný pro pořádání meetingů a kongresů. V hotelové vstupní hale...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VZDÁLENOSTI:

Letiště v Antalyi: 11 km
Centrum Antalye: 1 km

POLOHA: 13-ti patrový hotel Özkaymak se nachází 1 km od centra města Antalya, v části zvané Konyaalti. Spojit tedy zábavu města s odpočinkem na pláži a u bazénů nabídne právě poloha a služby tohoto hotelu. Hotel je také vhodný pro pořádání meetingů a kongresů.

VYBAVENÍ HOTELU: V hotelové vstupní hale se nachází recepce a lobby s barem. K dispozici jsou Vám též 4 restaurace, z čehož je jedna a la carte, která s nachází v nejvyšším patře budovy a tudíž je odtud nádherný výhled na Středozemní moře. 4 bary, které nabízí nepřeberné množství jak místních, tak dovozových nápojů a koktejlů. Hotel nabízí též hlídání dětí, prádelnu, čistírnu, internetovou kavárnu, kadeřníka, lékárnu, půjčovnu automobilů, obchod s koženými výrobky, klenotnictví, suvenýry, fotografa či květinářství. K dispozici je v hotelu přítomen lékař.

POKOJE: Celkových 342 pokojů je po celou sezonu připraveno pro Vaše maximální pohodlí. Disponují centrální klimatizací, koupelnou s vysoušečem vlasů a toaletou, satelitní televizí, minibarem, trezorem a telefonem s přímou volbou. Podlahy jsou pokryty koberci.

AKTIVITY: Pokud se nevydáte za zábavou do centra města, je možno využít 2 bazény a 1 bazén určený pro děti, skluzavku či rozmanité vodní sporty na pláži a v jejím okolí, aerobik, vodní gymnastiku, stolní tenis, billiard, tenisové kurty, fitness centrum a lázeňské centrum, které doporučujeme navštívit pro báječný odpočinek. Za návštěvu stojí i turecké lázně, masáže či sauna. Perfektně proškolený tým animátorů pro Vás připravil nejrůznější hry a soutěže během dne i večera. Děti se mohou zabavit v mini clubu a dospělí ve večerních hodinách v Olympos Disco.

PLÁŽ: Veřejná písčito-oblázková pláž je od hotelu oddělena komunikací. Vstup do moře je písčito-oblázkový. Od hotelu je bezplatný svoz k pláži. Pláž je necelých 400 m. Lehátka, slunečníky, matrace, osušky jsou k dispozici zdarma.

SERVIS: ALL INCLUSIVE

Snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře, zákusky v určených hodinách, půlnoční polévka, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, a la carte restaurace (po předchozí rezervaci, 1 x za pobyt), animace, vstup do tureckých lázní, sauna, jacuzzi, fitness, televizní místnost, disco, stolní tenis, internet café, tenisové kurty v denních hodinách, aerobic, šipky

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000