crosssearch

Adalya Elite

Turecko, Antalya

Nově otevřený moderní hotel Adalya Elite s luxusním vybavením se nachází přímo u pláže v oblasti Antalya. Hotel je vzdálený 10 km o od mezinárodního letiště v Antalyi.

Konečná cena za osobu od: 30 170 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis

Nově otevřený moderní hotel s luxusním vybavením se nachází přímo u pláže v oblasti Antalya. Hotel je vzdálený 10 km o od mezinárodního letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, lobby, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací ( Turecká, Italská, Mexická, Far East, Rybí), konferenční místnost, venkovní bazény, bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén, kulečník, kadeřnictví, internetové připojení (zdarma), mini market, masáže, posilovna, vodní sporty na pláži, stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika, úschovna zavazadel, dětský hotelový mini club (4 - 12 let), konferenční místnosti, parkoviště

Pro děti

hotelový mini club (4 - 12 let), dětský bazén, bazén se skluzavkami

Sport a zábava

venkovní bazény, bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén, kulečník, kadeřnictví, internetové připojení (zdarma), masáže, posilovna, vodní sporty na pláži, stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika.

Pláž a plážový servis

Soukromá písečná pláž je vzdálena 90 metrů přes hotelový areál. Lehátka a slunečníky zdarma, vodní sporty za poplatky.

Stravování

Ultra all inclusive Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci. Během dne svačiny, káva, čaj, sušenky, zmrzlina. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Snídaně: 07:00 - 10:00 Pozdní snídaně: 10:00 - 11:00 Oběd: 12:30 - 14:30 Večeře: 19:00 - 21:00 Pozdní večeře 23:00 - 07:00 ( v lobby) A la carte restaurace 19:00 - 21:00 (nutná rezervace 24 hodin předem, za poplatek) Změna složení a časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí různé typy pokojů : eco, standard, family Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, kosmetickým zrcátkem, mini lednička, satelitní televize, telefon, trezor, klimatizace, balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře. Eco pokoje nemají balkon, a mohou se nacházet v odlehlejší části hotelu.

Služby za poplatek

kadeřnictví, masáže, doktor, úschovna zavazadel, vodní sporty na pláži, kulečník, zlatnictví, mini market, hotelový obchod se suvenýry, cabany na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 230 termínů

Celkem 230 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000