crosssearch

Barbaross Pasha´s Beach Club

Turecko, Alara (zobrazit na mapě) mapa

Krásný komplex se zajímavou architekturou v příjemné zahradě uspokojí jistě i náročnější klienty. Vhodné místo pro rodinnou dovolenou. Nádherný komplex hlavní hotelové budovy a menších patrových budov nacházející se v pečlivě udržované zahradě přímo pláže, 85 km od letiště v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Krásný komplex se zajímavou architekturou v příjemné zahradě uspokojí jistě i náročnější klienty. Vhodné místo pro rodinnou dovolenou.

Poloha hotelu

Nádherný komplex hlavní hotelové budovy a menších patrových budov nacházející se v pečlivě udržované zahradě přímo pláže, 85 km od letiště v Antalyi, 25 km od Side, 20 km od Manavgatu a 35 km od Alanye (pravidelné spojení minibusy).

Vybavení

zajímavě architektonicky řešená vstupní hala, kde naleznete kombinaci pálených cihel s mosazí, 2 restaurace (vnitřní a na terase), Pasha bar, lobby snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, Oase kavárna, výtah (v hlavní budově), kadeřnictví, butik, minimarket, fotoshop, 1 velký bazén, 1 menší bazén se skluzavkami, 2 dětské bazény, z nichž 1 je se skluzavkami, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, lukostřelba, šipky, tenisový kurt, vodní pólo, plážový volejbal, aerobik, fitness, stolní tenis, sauna, turecká lázeň, jacuzzi, denní a večerní animace, dětský klub, dětské hřiště.

Služby za poplatek

trezor na pokoji, internet, plážové ručníky a osušky k bazénu, lékař, masáže a peeling, wellness centrum, večerní osvětlení tenisových kurtů, vodní motorizované sporty, potápěčská škola, dovozové nápoje, čerstvý džus, prádelna.

Ubytování

ubytování v hlavní hotelové budově nebo v bungalovech. Standardní 2lůžk. pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, individuální klimatizace, malá lednice, fén, telefon, TV, sociální zařízení, balkon. Pokoje v bungalovech s dlažbou, pokoje v hlavní hotelové budově s kobercem, ostatní zařízení shodné.

Pro děti

dětský klub, dětské hřiště, 2 dětské bazény, aquapark, dětské animační programy.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, noční snack, odpolední čaj nebo káva, turecké speciality (gözleme), menu pro diabetiky, dětské menu k večeři (červen-srpen), neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10.00-01.00 hod.), vybrané sportovní aktivity, animační programy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000