crosssearch

Arycanda De Luxe

Turecko, Alara (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Arycanda De Luxe se nachází ve vzdálenosti 95 km od letiště v Antalyi, 32 km od centra Alanye a 35 km od letoviska Side. Hotel je situován v bezprostřední blízkosti oblázkovo-písečné pláže. Menší obchodní zóna se nachází ve vzdálenosti 4 km od hotelu.

Konečná cena za osobu od: 14 884 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově otevřený hotel poskytuje velmi dobré služby ve své kategorii.

Poloha hotelu

Hotel se nachází ve vzdálenosti 95 km od letiště v Antalyi, 32 km od centra Alanye a 35 km od letoviska Side. Hotel je situován v bezprostřední blízkosti oblázkovo-písečné pláže. Menší obchodní zóna se nachází ve vzdálenosti 4 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Moderní pětipatrová budova se 4 výtahy nabízí ubytování ve 360 pokojích. V hotelu se nachází recepce s nepřetržitým provozem, hlavní hotelová restaurace, 2 restaurace ą la carte (turecké a italské speciality), lékařská služba (za poplatek), menší nákupní centrum (suvenýry). Krytý bazén a venkovní bazén s umělým přemostěním. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénu i na pláži (výměna plážových osušek možná každé 3 dny).

Pokoje

Koupelna/WC, balkon, klimatizace (centrální), telefon s přímou linkou, TV/sat., trezor (za poplatek), minibar (nápoje se nedoplňují, možno použít jako lednici), vysoušeč vlasů. Hotel má 4 bezbariérové pokoje.

Zábava

Animační programy, diskotéka (vstup zdarma, nápoje za poplatek).

Pláž

Hotel od vlastní písečné pláže (hrubozrnný písek, občas drobné oblázky) s pozvolným vstupem do moře dělí pouze zahrada.

Sport

V rámci programu all inclusive zdarma: tenisový kurt (vybavení, večerní osvětlení za poplatek), turecké lázně (vstup zdarma), fitness, stolní tenis, vybrané nemotorové vodní sporty. Za poplatek windsurfing, motorové vodní sporty, sauna, masáže, biliár.

Karty

VISA, MC/EC, Eurošeky a cestovní šeky

Internetové stránky hotelu: www.arycanda.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 138 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000