crosssearch

Nový luxusní hotel atriové architektury se nalézá na vrcholku výběžku, který se tyčí nad pobřežím Alanye. Centrum Alanye je vzdáleno cca 10 minut jízdy autobusem (pravidelné spojení). Hotel je posazen do subtropické zeleně, okolí tvoří svahy plantáží banánovníků. Architektura...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

nový luxusní hotel atriové architektury se nalézá na vrcholku výběžku, který se tyčí nad pobřežím Alanye. Centrum Alanye je vzdáleno cca 10 minut jízdy autobusem (pravidelné spojení). Hotel je posazen do subtropické zeleně, okolí tvoří svahy plantáží banánovníků. Architektura hotelu dodává pocit pohody a relaxace právě díky úchvatným pohledům do okolí. V bezprostřední blízkosti hotelu se nalézá vodní svět kaskádovitých bazénů, vodopádů, skluzavek a tobogánů. Poloha hotelu je opravdu jedinečná!

Vybavenost

centrální recepce s posezením, lobby bar, plasma TV, panoramatické výtahy, obchůdky, restaurace s fontánou, aqua-park (za poplatek), tenisové hřiště, dětský koutek, venkovní bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky, terasa na opalování, bar u bazénu, terasa pro animační programy, animační programy pro děti i dospělé.

Ubytovaní

hotel a vily: luxusní dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou (vily s možností 2 přistýlek), sociální zařízení (WC, sprcha/vana), vysoušeč vlasů, telefon, minibar (v ceně), klimatizace (individuální ovládání), room service, SAT-TV, sejf (v ceně).

Stravování

ULTRA ALL INCLUSIVE - Všechny místní alkoholické i nealkoholické nápoje, včetně některých dovážených nápojů. Snídaně, oběd, večeře, pozdní večeře jsou servírovány na švédských stolech v restauraci. Animační programy pro dospělé i děti (4 – 12 let), hlídání dětí, užívání vnitřního i venkovního bazénu, tenis, stolní tenis, surfing (s licencí), vodní šlapadla, lekce potápění (v bazénu), diskotéka a animační večery, posilovna, aerobní cvičení, turecké lázně, sauna, miniklub, dětské hřiště, ručníky na pláži, lehátka a slunečníky, shuttle bus na pláž, sejf na pokojích, WiFi internet.

Pláž

krásná hotelová písečná pláž, vzdálena 600 m od hotelu (transfer na pláž každých 15 min zdarma). Možnost využití lehátek a slunečníků.

Sport a zábava

hotel nabízí širokou škálu možností jak naložit s volným časem. Taktéž v Alanyi je pestrá nabídka vodních sportů, zábavních i kulturních zařízení.

Náš názor

uxusní dovolená spojená s relaxací a klidem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000