crosssearch

Syedra Princess

Turecko, Alanya

Stylový a útulný hotel Syedra Princess se nachází 8 km od centra města Alanya, u krásné písčité pláže s oblázky. Tento moderní hotel je dekorován typickými tureckými prvky a nabízí spoustu možností pro zábavu i odpočinek klientům všech věkových kategorií. Pláž je dostupná...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VZDÁLENOSTI:

Letiště v Antalyi: 135 km
Centrum Alanye: 8 km

POLOHA: Stylový a útulný hotel Syedra Princess se nachází 8 km od centra města Alanya, u krásné písčité pláže s oblázky. Tento moderní hotel je dekorován typickými tureckými prvky a nabízí spoustu možností pro zábavu i odpočinek klientům všech věkových kategorií. Pláž je dostupná podchodem pod silnicí, která se nachází v blízkosti hotelu. Zahrada, kterou je hotel obklopen Vám dodá pocit soukromí a budete si moci užívat všechny hotelové služby a aktivity. Do města Alanya, kam se můžete vydat za zábavou či nákupy Vás doveze svozový autobus, v Turecku nazývaný dolmuš. nebo můžete využít taxi. Při návštěvě se zastavte u přístavu, ze kterého vyplouvají každý den výletní lodě.

VYBAVENÍ HOTELU: V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí a dvě restaurace, z čehož je jedna s venkovní terasou, na které si můžete vychutnat tradiční turecké pokrmy, lobby bar nebo disko bar, který je umístěný v posledním patře hlavní budovy a tudíž nabízí úžasný výhled do okolí hotelu, který si nenechte ujít. V hotelu jsou Vám k dispozici 3 výtahy a máte zde možnost uložení cenností do trezoru.

POKOJE: Vkusně a stylově zařízené pokoje Vám nabídnou standardně centrální klimatizaci, koupelnu s toaletou, telefon s přímou linkou a satelitní televizi pro Vaše maximální pohodlí a odpočinek.

PLÁŽ: Pod silnicí se podchodem a 50 m dlouhou cestou lemovanou zelení se dostanete přímo k pláži. Pláž je písečno oblázková. Vstup do moře je též písečno oblázkový. Lehátka, slunečníky a matrace jsou volně k dispozici. Sprchy a převlékárny jsou k dispozici též zdarma.

SERVIS: ALL INCLUSIVE Snídaně, obědy, večeře jsou formou švédských stolů a jsou podávány v hlavní restauraci hotelu, vegetariánské menu a dietní menu, zákusky, sladkosti a v určených hodinách, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 24:00), mezi které se řadí místní pivo, víno, vodka, gin a pálenka raki, animační programy o které se postará zkušený tým lektorů a animátorů, živá hudba (6x v týdnu), Turecká noc, kde se alespoň okrajově seznámíte s tureckým folklorem a některými tradicemi (1 x v týdnu), vstup do tureckých lázní (nezahrnuje procedury v tureckých lázních), fitness centrum, televizní místnost, vstup na disco, šipky, plážový volejbal, aerobic, stolní tenis.

Internetové stránky hotelu: www.princess.com.tr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000