crosssearch

Suite Klas

Turecko, Alanya

Tříhvězdičkový, příjemně zařízený hotel, byl postaven 2 km od Mahmutlaru a 14 km od Alanye. Z letiště v Antalyi se k hotelu dostanete po 138km. V hotelové recepci Vám bude k dispozici trezor pro uschování cenností. Z dalších služeb hotel nabízí lobby bar a restauraci s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VZDÁLENOSTI:

Letiště v Antalyi: 138 km
Alanya: 14 km
Mahmutlar: 2 km

POLOHA: Tříhvězdičkový, příjemně zařízený hotel, byl postaven 2 km od Mahmutlaru a 14 km od Alanye. Z letiště v Antalyi se k hotelu dostanete po 138km.

VYBAVENÍ HOTELU: V hotelové recepci Vám bude k dispozici trezor pro uschování cenností. Z dalších služeb hotel nabízí lobby bar a restauraci s kapacitou pro 150 osob, prádelnu a kancelářské služby – kopírování, scanování a faxování.

POKOJE: Hotelové pokoje jsou připraveny celkem pro 135 osob, k jejich vybavení patří koupelna s vysoušečem vlasů, toaleta, individuální klimatizace, televizor, přímý telefon a minibar.

AKTIVITY: Suite Klas hotel má v komplexu začleněný bazén s částí pro děti.

PLÁŽ: Hotel Suite Klass Hotel je vzdálen od veřejné pláže, která je písčitá s oblázky, přibližně 500 m a je dostupná podchodem. Vstup do moře je písečno oblázkový. Pro klienty je zde také možnost svozu k soukromé pláži hotelu First Klas, vzdálené odtud 2 km. Na pláži jsou slunečníky, lehátka a matrace volně k dispozici, plážové osušky jsou k dispozici za poplatek.

SERVIS: ALL INCLUSIVE Snídaně, obědy, večeře formou švédských stolů v hlavní restauraci hotelu, odpolední občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30 – 23:00) , mezi které se řadí místní pivo, víno, vodka, gin a raki. Pro hotelové hosty je k dispozici svoz do hotelu First Klas, kde jsou jim poskytovány služby tohoto hotelu, jako například: animace, volejbal, plážový volejbal, televizní místnost, stolní tenis, mini fotbal nebo venkovní disco.

Internetové stránky hotelu: www.alanyafirstclass.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000