crosssearch

Smartline Club Mirador

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

Rekonstruovaný hotel vhodný pro rodiny s dětmi. V letovisku Konakli, přímo u moře (přechod do moř přese částečně kamenné desky). Centrum letoviska Alanya cca 12 km. Spojení minibusy (dolmus).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Rekonstruovaný hotel vhodný pro rodiny s dětmi.

PRO RODINY

• hotel přímo u moře• rodinné pokoje• bazén se skluzavkami• dětské hřiště• dětský animační program• vestavěný dětský bazén• minimarket v areálu hotelu• miniklub (od 4 do 12 let)

Poloha

v letovisku Konakli, přímo u moře (přechod do moř přese částečně kamenné desky). Centrum letoviska Alanya cca 12 km. Spojení minibusy (dolmus).

Vybavení

v roce 2012 kompletně rekonstruovaný hotel disponuje cca 223 pokoji rozdělenými do hlavní budovy a vedlejších budov. Přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV, WLA N v lobby zdarma, internetový koutek za poplatek, 2 restaurace, a-la-carte restaurace, bary, minimarket, a obchod se suvenýry. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény, jeden se skluzavkami. Lehátka, podložky a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1B/2B): chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, sprcha, WC, fén a balkons výhledem na moře. Možnost rezervace Joker pokojů (2S) bez výhledu na moře, jinak stejné vybavení jako 1B/2B. Rodinnépokoje (2C/3C): 21 m2, palanda, bez výhledu na moře, jinak jako 1B/2B. Rodinné pokoje (2D/3D): 32 m2, 2 pokoje s dvoulůžkem a 2 lůžky, bez výhledu na moře, jinak jako 1B/2B.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

aerobic, plážový volejbal, boccia, šipky, fitness, tenis (s osvětlením, přes den zdarma, večer za poplatek), stolní tenis a aquaaerobic. Za poplatek: biliár a vodní sporty na pláži.

Wellness

turecké lázně. Za poplatek: kadeřník, masáže a sauna.

Zábava

denní a večerní mezinárodní animační a zábavní program, amfiteátr.

ALL INCLUSIVE

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Minibar denně doplňován vodou. Pozdní snídaně. Snacky od 12:00 hod. do 15:00 hod. Káva, čaj a zákusky od 16:00 hod. do 17:00 hod. Půlnoční polévka.

servis pláž

lehátka, podložky a slunečníky zdarma
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000