crosssearch

Novinka v naší nabídce je určená pro ty z vás, kteří si chtějí užít pohodovou dovolenou v hotelu s kvalitním zázemím u nádherné pláže. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a zaujme i svými zajímavými cenami. Hotel leží 3 km od centra města Alanya a 145 km od letiště v Antalyi....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Novinka v naší nabídce je určená pro ty z vás, kteří si chtějí užít pohodovou dovolenou v hotelu s kvalitním zázemím u nádherné pláže. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a zaujme i svými zajímavými cenami.

Poloha hotelu

hotel leží 3 km od centra města Alanya a 145 km od letiště v Antalyi. Nedaleko hotelu jsou obchody a restaurace.

Vybavení hotelu

hotel disponuje 125 pokoji, z toho je 98 standardních, 15 rodinných, 11 ??? a 1 pokoj pro tělesně postižené, klimatizovaná hlavní restaurace s barem, bar u bazénu, snack bar, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka, matrace a slunečníky u bazénu zdarma, turecké lázně, stolní tenis, šipky, TV místnost, animační programy.

Služby za poplatek

dovozové nápoje a nápoje po 24 hodině, doktor, sauna, masáže, peeling, trezor, telefon, fax, prádelna, kadeřnictví, a´la carte restaurace, zmrzlina, čerstvé pomerančové džusy, speciální vína a koktejly, vodní sporty, minibar.

Ubytování

pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, centrální klimatizací, SAT/TV, telefonem, balkonem, minibarem, fénem, trezorem, interaktivním detektorem kouře, dlažbou.

Pro děti

dětský bazén, animační programy.

All inclusive

snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře formou bufetu, občerstvení od 11.00 do 16.00 hod. (gözleme, saláty, omáčky, hamburgery, ovoce), odpolední káva, čaj a zákusek od 16.00 do 17.00 hod. v baru u bazénu, polévka od 23:00 do 24:00, neomezená konzumace místních alkoholických (raki, vodka, gin, víno, pivo) a nealkoholických (minerální voda, káva, čaj, limonády) nápojů od 10.00 do 24.00 hod., 1, 5 l balení vody v minibaru, stolní tenis, šipky.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000