crosssearch

Saphir Hotel & Villas

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

HotelSaphir Hotel & Villas se skládá ze dvou hlavních budov a 5 vilových bloků o celkové kapacitě 556 pokojů. Poloha 110 km od letiště v Antalyi, 12 km od centra města Alanya a 1500 m do centra města Konakli. Restaurace, bary, konferenční místnost, animace, turecké lázně,...

Konečná cena za osobu od: 12 317 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Saphir Hotel & Villas

Hotel se skládá ze dvou hlavních budov a 5 vilových bloků o celkové kapacitě 556 pokojů. Poloha 110 km od letiště v Antalyi, 12 km od centra města Alanya a 1500 m do centra města Konakli.

Vybavení hotelu

Restaurace, bary, konferenční místnost, animace, turecké lázně, sauna, miniclub, dětské hřiště, disko, amfiteátr, internet, čistírna, videohry, masáže, peeling, lékařská služba, hlídání dětí, internet café, 2 bazény s dětskou částí, aquapark, krytý bazén, fitness, minifotbal, plážový volejbal, stolní tenis, billiard, tenis, potápění a vodní sporty na pláži.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje A (1A/2A): V hlavní budově. Vybaveny klimatizací (po hodinách), satelitní TV, telefonem, trezorem k pronajmutí, chladničkou, posezením, vanou, WC, fénem a balkonem. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip A (2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje A (1A/2A).

Dvoulůžkové pokoje B (2A): Ve vilách, nově zrekonstruovány. Vybaveny individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem k pronajmutí, chladničkou, posezením, vanou, WC, fénem a balkonem. Částečně s výhledem na moře.

Rodinné suite B (3C/4C): Ve vilách, nově zrekonstruovány. Ložnice s francouzskou postelí a 1 samostatným lůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Propojené dveřmi. Individuální klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor k pronajmutí, chladnička, posezení, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon. Částečně s výhledem na moře.

Pláž & plážový servis

Písčito – oblázková pláž u hotelu, možnost výskytu skalnatých výčnělků v moři. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Stravování All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Pozdní snídaně. Odpoledne snacky, káva, čaj a koláče. Půlnoční polévka.

Poznámka

Maximální obsazenost 3 dospělé osoby 2 dospělé osoby + 1 dítě

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 815 termínů

Celkem 815 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000