crosssearch

Moderní pětihvězdičkový hotel, skládající se ze dvou budov, se rozkládá na pobřeží Středozemního moře v oblasti Avsallar u Alanye. Komplex Vám nabízí rozmanité aktivity a relaxaci u krásně modrého moře, které je přímo u hotelu. Hotel se skládá ze dvou budov, zde Vám bude k...

Konečná cena za osobu od: 12 715 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vzdálenosti

Letiště v Antalyi: 95 km
Manavgat: 35 km
Alanya: 22 km

Poloha

Moderní hotel, skládající se ze dvou budov, se rozkládá na pobřeží Středozemního moře v oblasti Avsallar u Alanye. Komplex Vám nabízí rozmanité aktivity a relaxaci u krásně modrého moře, které je přímo u hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel se skládá ze dvou budov, zde Vám bude k dispozici ve vstupní hale recepce. Mezinárodní kuchyně se bude podávat v hlavní restauraci s kapacitou pro 600 osob, v restauracích a´la carte můžete ochutnat např. ryby. Nápoje naleznete v baru u bazénu, snack baru a disko baru. K dalšímu zařízení patří prádelna, mini market, televizní místnost, internet, půjčovna aut a konferenční prostory.

Pokoje

Vkusně zařízené pokoje jsou pro Vaše pohodlí vybaveny klimatizací, koupelnou s vysoušečem vlasů, toaletou, televizorem, telefonem s přímou volbou a minibarem.

Aktivity

V komplexu je začleněn venkovní bazén s dětskou částí. Aktivní odpočinek je zde zastoupen prostřednictvím fitness centra, šipek, stolního tenisu, biliáru, aerobiku, plážového volejbalu a některých vodních sportů. Relaxaci a masáže si můžete dopřát v tureckých lázních a sauně. Zábava je zajištěna formou animací a disca. Pro děti je připraven mini klub.

Pláž

100m široká pláž u hotelu Vám poskytne slunečníky, lehátka s matracemi a plážové osušky, dále sprchy a převlékací kabinky.

All Inclusive

Snídaně, pozdní snídaně oběd, večeře, káva a čaj, půlnoční polévka, snack, nealkoholické a alkoholické místní nápoje, fitness centrum, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, aerobik a animace, disko, mini club

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1104 termínů

Celkem 1104 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000