crosssearch

Raina Beach

Turecko, Alanya

Čtyř hvězdičkový Raina Beach Hotel se nachází 22 km od centra Alanye a 100 Km od mezinárodního letiště v Alanyi. Písečná plá je vzdálená pouhých 150 m od hotelu. Hotel je vhodný po všechny, kteří si chtějí užít dovolenou a objevovat krásy Turecka. Dále je také vhodný pro mladé...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis

Čtyř hvězdičkový Raina Beach Hotel se nachází 22 km od centra Alanye a 100 Km od mezinárodního letiště v Alanyi. Písečná plá je vzdálená pouhých 150 m od hotelu. Hotel je vhodný po všechny, kteří si chtějí užít dovolenou a objevovat krásy Turecka. Dále je také vhodný pro mladé lidi a rodiny s dětmi. Pro děti je zde připraven dětský bazén a také bazén se skluzavkami.

Vybavení hotelu

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, venkovním bazénem, dětským bazénem, restaurací, barem, barem u bazénu, kulečníkem, šipkami, plážovým volejbale, aerobikem, půjčovnou aut, tureckými lázněmi, masážemi, fitness, internetovým připojením (za poplatek) v hale, doktorem na zavolání, lehátky a slunečníky na pláži i u bazénu.

Pro děti

Dětský bazén. Bazén se skluzavkami.

Sport a zábava

vodní sporty na pláži (za poplatek), fitness, turecké lázně, kulečník, šipky, plážový volejbal, aerobik, masáže (za poplatek), turecké lázně, parní lázně a sauna (za poplatek).

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálená 150 metrů. Lehátka slunečníky jsou zdarma. vodní sporty na pláži za poplatek.

Stravování

Stravování probíhá formou All inclusive. All inclusive probíhá od 10:00 - 23:00

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích STANDARD (až se dvěma přistýlkami). Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem, minibarem, TV, klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, koupelnou se sprchou.

Služby za poplatek

Sauna, parní lázně, masáže, internet v hale, doktor, půjčovna aut, vodní sporty na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000