crosssearch

Menší pečlivě udržovaný hotel rodinného typu, výhodně umístěný kousek od centra Alanye (Turecko) a 60 m od jedné z nejkrásnějších písečných pláží v Turecku - Kleopatřiny pláže. Hotel má recepci, hostům je k dispozici bar s TV (otevřený až do 02:00 hodin), restaurace s...

Konečná cena za osobu od: 10 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší pečlivě udržovaný hotel rodinného typu, výhodně umístěný kousek od centra Alanye (Turecko) a 60 m od jedné z nejkrásnějších písečných pláží v Turecku - Kleopatřiny pláže. Hotel má recepci, hostům je k dispozici bar s TV (otevřený až do 02:00 hodin), restaurace s venkovním posezením, bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel pořádá 1 - 2 x týdně pro své hosty tureckou noc a animační program. Hotel má přímo na pláži hotelový bar, kde mají hotelový hosté 30% slevu. Až do pozdních nočních hodin pulsující nedaleké centrum nabízí nepřebernou paletu obchůdků, taveren a barů. Hotel pro své hosty pravidelně pořádá turecké večery s ukázkou břišních tanců. Cenově výhodný hotel, ve kterém se optimálně snoubí cena s kvalitou.

Ubytování

Stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace ((6 eur/den), TV, fén, koupelna, sejf (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou servírovaného menu za příplatek. Kuchyně je otevřená 24 hodin denně, takže si můžete objednat z jídelního lístku i během dne.

Internetové stránky hotelu: www.ozcan-hotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 255 termínů

Celkem 255 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000