crosssearch

No Name

Turecko, Alanya

Hotel se nachází v Turecku, na Turecké riviéře. Jeho přesné umístění není předem určeno. Vzdálenost od letiště do 130 km, oblast Alanya.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel se nachází v Turecku, na Turecké riviéře. Jeho přesné umístění není předem určeno. Vzdálenost od letiště do 130 km, oblast Alanya.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24hod recepci, lobby, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar, venkovní bazén možno i s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, společenskou místnost s TV. Nákupní možnosti u hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, minibarem, telefonem, a balkonem.

Pláž a plážový servis

Pokud se jedná o městský hotel, mívá na veřejné pláži svůj vlastní úsek, ale lehátka a slunečníky jsou zpoplatněny, stejně jako bar na pláži.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu nebo výběru ze dvou hlavních jídel. Nápoje nejsou v ceně.

Služby za poplatek

Vodní motorové a nemotorové sporty na pláži, možnost exkurzí - za poplatek. Nezpoplatněné služby hotelu zavisí n ajednotlivých ubytovacích zařízeních.

Poznámka

U takto označených ubytovacích kapacit garantujeme danou kategorii ubytování, popřípadě stravování a další služby uvedené v dané nabídce. Nejedná se však o žádný konkrétní hotel. U těchto ubytovacích zařízení nemůžeme zajistit vaše zvláštní požadavky. Jméno vašeho ubytovacího zařízení se většinou dozvíte až po příletu do místa vaší dovolené od našeho delegáta.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000