crosssearch

MC Arancia Resort

Turecko, Alanya

MC Arancia Resort Hotel je největším hotelem v rámci prestižní sítě MC Group Hotels. Byl otevřen v roce 2006 a v roce 2015 prošel rekonstrukcí. Rozkládá se na úctyhodné ploše 60 000 m? v zahradě přímo u bílé písčité pláže, jejíž hotelový úsek má délku 300 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:

MC Arancia Resort Hotel je největším hotelem v rámci prestižní sítě MC Group Hotels. Byl otevřen v roce 2006 a v roce 2015 prošel rekonstrukcí. Rozkládá se na úctyhodné ploše 60 000 m? v zahradě přímo u bílé písčité pláže, jejíž hotelový úsek má délku 300 m. Do centra Konakli se dostanete krátkou procházkou (asi 500 m), zde narazíte na obchůdky, bary a restaurace. Hostům jsou k dispozici 2 rozlehlé venkovní bazény, 2 dětské bazény, vnitřní bazén a aquapark se skluzavkami pro děti i dospělé. Pro děti je navíc připraven miniclub a dětské hřiště, dospělí jistě ocení bohaté sportovní aktivity a večerní show. Své chuťové buňky můžete uspokojit v á la carte restauracích nebo v baru u dobrého koktejlu. Doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi, dobrá kvalita služeb a ultra AI za rozumnou cenu!

CK kategorie:

*****

Oficiální kategorie:

*****

Kapacita:

292 pokojů

Pláž:

přímo na 300 m bílé dlouhé písečné pláže (lehátka a slunečníky zdarma)

Vybavení / Sport / Zábava:

vstupní hala s recepcí, lobby s WIFI, hlavní restaurace, 2 á-la-carte restaurace (turecká a rybí), 6 barů, 3 venkovní bazény, dětský bazén, vnitřní bazén, dětský vnitřní bazén, vířivka, venkovní bazén se skluzavkami pro děti i dospělé, lehátka a slunečníky na pláži au bazénu zdarma, turecké lázně, sauna, fitness, basketbal, plážový volejbal, aeorobik, minifotbal, kulečník, bowling, šipky, TV místnost, amfiteátr, butiky, fotograf, denní a večerní animace, karaoke, mini klub pro děti od 4 do 12 let, mini diskotéka, dětské hřiště, dětský bufet, dětská postýlka, konferenční sál, WIFI do 100 MB zdarma, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), trezor, dětská stolička, dětský kočárek (za poplatek ), herna (za poplatek), masáže (za poplatek), čistírna (za poplatek), internetová kavárna (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek), lékař (za poplatek), telefon / fax (za poplatek), Spa centrum ( za poplatek), vodní sporty (za poplatek), pokojový servis (za poplatek), vitamínový bar (za poplatek), půjčovna aut (za poplatek)

Ubytování / Vybavení:

standardní 2-lůžkové pokoje s výhledem na moře nebo do zahrady, rodinné pokoje s oddělenou ložnicí, možnost bezbariérové pokoje, koupelna / WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, telefon, minibar, trezor, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, balkon

Stravování:

Ultra all inclusive

~ Snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci

~ 2 á-la-carte restaurace - nutná rezervace předem - 1x za pobyt zdarma

~ Půlnoční občerstvení

~ Občerstvení, zmrzlina, sladkosti, čerstvé ovoce, koláče, káva a čaj

~ Místní a některé dovážené alkohlické a nealkoholické nápoje do 24:00

~ Minibar denně doplňovaný vodou

~ AI platí v časech od 10: 00-24: 00 hod., Přičemž všechna jídla, nápoje jsou podávané ve vymezených časech a částech hotelu - bližší specifi kace přímo v hotelu

~ Za poplatek: čerstvé šťávy, nápoje v Disco Baru a v Cin-Cin Bare, turecká káva, dovážené nápoje

www.mcgrouphotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000