crosssearch

Marine Hotel 3 Ai

Turecko, Alanya

Hotel se nachází v Turecku, na Turecké riviéře. Jeho přesné umístění není předem určeno. Vzdálenost od letiště do 145 km, oblast Alanya.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází v Turecku, na Turecké riviéře. Jeho přesné umístění není předem určeno. Vzdálenost od letiště do 145 km, oblast Alanya.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24hod recepci, lobby, hlavní restauraci, bar, venkovní bazén (může být i s dětskou částí či skluzavkami), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, společenskou místnost. Nákupní možnosti u hotelu či do 5 km od hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, klimatizací (individuální nebo centrální), satelitní TV, telefonem a balkonem či terasou. Obsazenost pokoje je standardně 2+2, kde dítě je do 12,99 let.

Pláž a plážový servis

Pokud se jedná o městský hotel, mívá na veřejné pláži svůj vlastní úsek. Lehátka a slunečníky jsou zpoplatněny, stejně jako bar na pláži. Vzdálenost hotelu od pláže se pohybuje od 50m do 600m. Před odletem nemůže cestovní kancelář garantovat vzdálenost menší, tedy klient musí počítat s možností větší vzdálenosti. Pokud není hotel přímo na pláži, je k němu zpravidla vypravován tzv. shuttle bus - svoz zdarma.

Stravování

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení pouze v případě možností a konceptu vybraného hotelu. Bar na pláži není v rámci all inclusive.

Pro děti

Dětský bazének či oddělená část bazénu. Skluzavky dle možností jednotlivých ubytovacích zařízení.

Služby v ceně

Nezpoplatněné služby hotelu zavisí na jednotlivých ubytovacích zařízeních.

Služby za poplatek

Vodní motorové a nemotorové sporty na pláži, možnost exkurzí - za poplatek.

Poznámka

U takto označených ubytovacích kapacit garantujeme danou kategorii ubytování, stravu a další služby uvedené v dané nabídce. Nejedná se však o žádný konkrétní hotel. U těchto ubytovacích zařízení nemůžeme zajistit vaše zvláštní požadavky. Jméno vašeho ubytovacího zařízení se většinou dozvíte až po příletu do místa Vaší dovolené od našeho delegáta. Fotografie v této nabídce jsou pouze ilustrační.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000