crosssearch

Hotel Lonicera se skládá ze dvou vyšších za sebou postavených oddělených budov a další nižší budovy v zahradě. Hotelový komplex leží přímo u soukromé písečné pláže (čistota pláže je oceněna Modrou vlajkou EU) v letovisku Incekum. Pokud byste si chtěli vyrazit do rušného města...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Hotel Lonicera se skládá ze dvou vyšších za sebou postavených oddělených budov a další nižší budovy v zahradě. Hotelový komplex leží přímo u soukromé písečné pláže (čistota pláže je oceněna Modrou vlajkou EU) v letovisku Incekum. Pokud byste si chtěli vyrazit do rušného města Alanya, které je vzdáleno 22 km, můžete využít místní autobusové dopravy anebo další možností je pobavit se přímo v hotelu. Po celý den se konají různé animační programy a soutěže. Zahrát si můžete stolní tenis, šipky, volejbal, basketbal, fotbal. Milovníci tenisu by si určitě neměli zapomenout vzít své tenisové rakety. Dětem se určitě budou líbit skluzavky u bazénu nebo jiné dětské programy. Hotel doporučujeme všem náročným klientům a rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu

4 venkovní bazény, 4 dětské bazény a 2 vnitřní bazény 2 tobogány, dětské hřiště 3 restaurace, 2 bary, internet v lobby baru 3 lobby bary, 3 pool bary, disko za poplatek malý aquapark, miniklub lehátka, slunečníky, matrace a ručníky u bazénu a na pláži zdarma turecké lázně, sauna, kadeřník, peeling, biliár masáže, lékař a prádelna za poplatek 2 fitness centra, tenisové kurty, kino, aerobic za poplatek volejbalové, basketbalové a fotbalové hřiště animační programy, stolní tenis, vodní pólo vodní sporty (za poplatek) taverny v okolí, minimarket TV místnost, badminton

Stravování

all inclusive deluxe - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Strava typu fast food k dispozici od 11.00 do 16.00 hod. Odpolední káva, sladkosti od 16.00 do 18.00 hod. u bazénu. Bar u bazénu otevřen od 10.00 do 01.00 hod. Lobby bar od 10.00 do 02.30 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00-02.30. Restaurace á la carte (rybí) nutná rezervace-za poplatek.

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou, WC, telefon, vysoušeč vlasů, minibar za poplatek, rádio, WIFI zdarma, TV, balkon, trezor - za poplatek cca 2E/den . Všechny pokoje jsou klimatizovány individuálně. Standardně 1 přistýlka (lze i 2 přistýlka pro dítě, ale tím se zmenší prostor i komfort v pokoji). Dětská postýlka zdarma.

Další údaje

552 pokojů, 4 budovy.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000