crosssearch

Hotel Kleopatra Atlas se nachází pouze 100 m od známé Kleopatřiny pláže. K pláži hotelu Blue Star 2x denně zdarma kyvadlová doprava (lze zde využít plážový bar). Centrum letoviska Alanya s možnostmi pro nakupování a zábavu, restauracemi a bary cca 500 m.

Konečná cena za osobu od: 10 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kleopatra Atlas

Pouze 100 m od známé Kleopatřiny pláže. Centrum letoviska pouze 500 m.

Poloha

hotel se nachází pouze 100 m od známé Kleopatřiny pláže. K pláži hotelu Blue Star 2x denně zdarma kyvadlová doprava (lze zde využít plážový bar). Centrum letoviska Alanya s možnostmi pro nakupování a zábavu, restauracemi a bary cca 500 m.

Vybavení

hotel disponuje 96 pokoji. K vybavení patří přijímací hala s recepcí a lobby, wi-fi (v lobby zdarma), internetový koutek za poplatek, výtah, restaurace s venkovní terasou, prádelna (za poplatek), kadeřník a konferenční místnost. Ve venkovním areálu se nachází bazén s opalovací terasou a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): se sprchou, WC, fénem, klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (denně doplňován vodou), trezorem k pronajmutí a balkonem. Joker pokoje (2S): se stejným vybavením jako 1A/2A/3A.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

fitness. Za poplatek: sauna, turecké lázně, masáže a další ošetření.

All inlusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně, snacky, odpoledne káva, čaj a zákusky. Půlnoční polévka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Plážový bar hotelu Blue Star Hotel: 12:00 -14:00 h. sendviče, 10:00 - 17:30 h. nealkoholické nápoje a pivo v ceně.

Upozornění

hotel pouze pro dospělé. Pobyt možný od 16 let.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 3350 termínů

Celkem 3350 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000