crosssearch

Kleopatra Alaiye

Turecko, Alanya

Hotel se nachází v blízkosti známé pláže Kleopatra, která je vzdálena cca 130m od hotelu přes pobřežní komunikaci. Kleopatřina pláž je nejznámější pláží Turecké riviéry. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky, plážový bar, vodní sporty.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází v blízkosti známé pláže Kleopatra, která je vzdálena cca 130m od hotelu přes pobřežní komunikaci. Kleopatřina pláž je nejznámější pláží Turecké riviéry. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky, plážový bar, vodní sporty (vše za poplatek). Hotel je vzdálen přibližně 900 m od centra Alanye, které nabízí klientům možnosti nákupů a posezení v místních restauracích. Vzdálenost od letiště 125 km.

Vybavení Hotelu

Hotel je vybaven lobby, recepcí, hlavní restaurací v šestém patře s krásným výhledem, barem u bazénu i na pláži, vnitřním bazénem, bazénem s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), minimarketem, fitness, příležitostnými animacemi, výtahem, dětským koutkem, TV koutkem a internetovým koutekem (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha/vana,vysoušeč vlasů), individuální klimatizací, trezorem (za poplatek), TV/SAT, minibarem (náplň za poplatek), telefonem, balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis

Hotel je od písečno-oblázkové pláže Kleopatra oddělen pouze pobřežní komunikací. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a Fitness

Fitness přímo v hotelu.

Stravování All inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu – odpolední káva, čaj a zákusek – místní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.) v hotelu a u bazénu – v All inclusive NENÍ zahrnuto cappuccino, turecká káva, ledový čaj, čerstvé ovocné šťávy, zmrzlina, občerstvení v baru na pláži.

Pro děti

Oddělená část bazénu pro děti, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Služby v ceně

Stolní tenis.

Služby za poplatek

Za poplatek sauna, turecké lázně, masáže, praní prádla, biliár, vodní sporty na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000