crosssearch

Kleopatra Ada Beach

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

Kleopatra Ada Beach.Zrekonstruovaný hotel má dvě pětipatrové budovy ideální pro klienty kteří chtějí ubytovaní v blízkosti centra a ruchu města nákupů a zábavy. Od nejkrásnější písečné pláže ,, Kleopatra Beach" je přibližně 150 m od které ho odděluje místní komunikace. V rámci...

Konečná cena za osobu od: 13 170 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kleopatra Ada Beach

Zrekonstruovaný hotel má dvě pětipatrové budovy ideální pro klienty kteří chtějí ubytovaní v blízkosti centra a ruchu města nákupů a zábavy. Od nejkrásnější písečné pláže ,, Kleopatra Beach" je přibližně 150 m od které ho odděluje místní komunikace. V rámci all inclusive jsou v plážovém baru nealkoholické nápoje a lehký snack. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází cca 120 km od mezinárodního letiště v Antalyi a cca 15 km od centra Alanye.

Vybavení

Recepce výtah hlavní restaurace restaurace ,,á la carte" bar u bazénu bar na pláži obchod bazén s oddělenou částí pro děti - lehátka a slunečníky jsou zdarma. WiFi připojení je v lobby baru zdarma.

Sport a zábava

Stolní tenis (zdarma) plážový volejbal fitness masáže (za poplatek) sauna turecké lázně peeling vodní sporty na pláži hotel příležitostně organizuje denní a večerní animace.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 379 termínů

Celkem 379 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000