crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Klas

Turecko, Alanya

Čtyřhvězdičkový Klas Hotel pro 350 osob byl postaven na turecké riviéře ve vzdálenosti 16 km od Alanye, v těsné blízkosti turistického centra Kargicak. Za hotelem můžete v dálce zahlédnout pohoří Taurus. V budově naleznete recepci, restauraci, lobby bar, aquapark bar, krytý...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VZDÁLENOSTI

Letiště v Antalyi: 140 km
Alanya: 16 km
Mahmutla: 4 km
Kargicak: 1 km

POLOHA

Čtyřhvězdičkový Klas Hotel pro 350 osob byl postaven na turecké riviéře ve vzdálenosti 16 km od Alanye, v těsné blízkosti turistického centra Kargicak. Za hotelem můžete v dálce zahlédnout pohoří Taurus.

VYBAVENÍ HOTELU

V budově naleznete recepci, restauraci, lobby bar, aquapark bar, krytý disco bar, venkovní disco bar, plážový bar a také bar u bazénu. V hotelu jsou i prostory pro konání konferencí. Mezi další zařízení se řadí kadeřnictví, internet, obchod, půjčovna aut a kol.

POKOJE

Klas hotel disponuje 100 pokoji, které mají ve svém vybavení individuální klimatizaci, koupelnu s vysoušečem vlasů, toaletu, televizor, telefon s přímou volbou, minibar a trezor.

AKTIVITY

Před sluncem se můžete schovat v hotelovém bazénu se skluzavkami. O aktivní odpočinek se postará i stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, mini fotbal a fitness centrum. Masáž si můžete dopřát v tureckých lázních a odpočinout si můžete také v sauně. Pro Vaše děti je v hotelu mini klub, hřiště a animace. Zábava pro dospělé je zde i v podobě diskotéky.

PLÁŽ

Pláž, která je přímo u hotelu, je dostupná přes silnici. 300 m dlouhá pláž je písčitá s oblázky. Slunečníky a lehátka s matracemi jsou volně k dispozici, osušky za poplatek. Pláž je společná s hotelem First Klas a je dostupná podchodem.

SERVIS: ALL INCLUSIVE

Snídaně, obědy, večeře, odpolední káva, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, vstup do disco, mini fotbal, plážový volejbal, fitness, mini club

Internetové stránky hotelu: www.alanyafirstclass.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000