crosssearch

Klas Dom

Turecko, Alanya

Hotel Klas Dom se nachází 100 m od písečné pláže přímo v centru Mahmutlaru a 14 km od centra letoviska Alanya. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzáleno 138 km.

Konečná cena za osobu od: 10 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Klas Dom

Hotel se nachází 100 m od písečné pláže přímo v centru Mahmutlaru a 14 km od centra letoviska Alanya. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzáleno 138 km.

Vybavení hotelu

Hotel svým hostům nabízí 24 hodinovou recepci, výtah, 5 barů, vnitřní a venkovní restauraci, konferenční místnost, pokoj pro hendikepované, hotelového lékaře, trezor, kadeřnictví, obchod, parkoviště, vnitřní bazén, 2 venkovní bazény, aquapark se 3 skluzavkami, stolní tenis, dětské hřiště, plážový volejbal.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybavené klimatizací, balkonem, koupelnou s toaletou, telefonem, TV/SAT, minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek).

Pláž a plážový servis

Písečna pláž 100 m od hotelu, plážový volejbal, vodní sporty, škola potápění, slunečníky a matrace (zdarma), plážové ručníky (za poplatek).

Sport a Fitness

Aquapark s tobogánem, vnitřní a venkovní bazény, stolní tenis, plážový volejbal, foosball, air-hockey, vodní sporty, škola potápění.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře vše formou bufetu, odpolední občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Pro děti

Dětský bazén, aquapark, dětské hřiště, hry Playstation.

Služby za poplatek

Alkoholické a nealkoholické nápoje (importované značky), čerstvé ovocné džusy, zmrzlina, pokojová služba, minibar, turecká káva, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže, kadeřnictví, obchod, biliár, internetová kavárna, fax, kopírka, scanner, hotelový lékař, prádelna a čistírna, foosball, air hockey, trezor, hry Playstation, vodní sporty, škola potápění, půjčovna aut a motocyklů, plážové osušky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 874 termínů

Celkem 874 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000