crosssearch

Justiniano Moonlight

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní hotel s bohatou nabídkou gastronomických zážitků. Přímo na oblázkovo - písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Cca 35 km od Alanye. Dobré spojení minubusy (dolmus).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní hotel s bohatou nabídkou gastronomických zážitků.

Premium

přímo na pláži 6 a-la-carte restaurací parní lázeň, masáže a sauna hotel pouze pro dospělé kldiová zóna alkoholické i nealkoholické nápoje do 24:00 h. pozdní snídaně

Poloha

přímo na oblázkovo - písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Cca 35 km od Alanye. Dobré spojení minubusy (dolmus).

Vybavení

hotel disponuje 135 pokoji, které jsou rozdělené do více budov a bungalovů. Zrekonstruovaná budova Moonlight je propojena s hlavní částí mostem přes příjezdovou cestu. Je součástí hotelu Justiniano Park Conti. Lobby s restaurací, výtah (v hlavní budově), hlavní restaurace, 6 a-la-carte restaurací (rybí, italská, turecká, japonská, řecká, mexická - od 20.5.-15.10.), 2 bary a obchod. V zahradě naleznete 2 bazény a opalovací terasu. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): cca 27 m2, minibar, klimatizace, trezor, satelitní TV, vana nebo sprcha, WC a balkon na stranu k moři. Možnost rezervace pokojů se stranou do přírody (1B/2B/3B). Joker pokoje (2S): cca 19 m2, bez balkonu a určení výhledu.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

aerobic, plážový volejbal, boccia, lukostřelba, fitness, tenis (tvrdý povrch a osvětlení), stolní tenis, aqua aerobic. Za poplatek: biliár, potápění a vodní sporty.

Zábava

večerní zábava a animační program.

Upozornění

hotel pouze pro dospělé. Pobyt možný od 18 let.

Popis all inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Snacky od 12:30 do 16:30 h. Káva, čaj a zákusky od 16:00 do 17:00 h. Večeře také možná v jedné ze čtyř a-la-carte restaurací (1x za týden/po předchozí rezervaci). Minibar 2x týdně doplňován vodou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000