crosssearch

Justiniano Club Alanya

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

Klubový komplex Justiniano Club Alanya , cca 35 km od Alanye a 35 km od Side. Klubové zařízení na vysoké úrovni, velice oblíbené mezinárodní klientelou, má velice dobré podmínky pro ubytování rodin s dětmi. Klubový komplex vyšší kategorie, cca 35 km od Alanye a 35 km od Side.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Justiniano Club Alanya

Klubový komplex vyšší kategorie Justiniano Club Alanya, cca 35 km od Alanye a 35 km od Side. Klubové zařízení na vysoké úrovni, velice oblíbené mezinárodní klientelou, má velice dobré podmínky pro ubytování rodin s dětmi.

Vybavení

Několik 2–4podlažních budov ve stylu bungalovů svažujících se k moři. Vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace s venkovní terasou, bar, společenská místnost se satelitní televizí, obchod se suvenýry, kadeřnictví. Amfiteátr, diskotéka, 2 sladkovodní bazény, terasa na slunění a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pláž

Klub Justiniano Club Alanya je umístěn přímo na pláži s hrubozrnným pískem. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu se sprchou/WC, vysoušeč vlasů, ledničku, TV/sat., telefon, hudební kanál, klimatizaci, trezor zdarma, balkon nebo terasu.

Stravování

Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka

V rámci programu all inclusive zdarma: posilovna, minigolf, šipky, mini aquapark, vodní aerobik, badminton, pronájem kol (objednávka předem), sauna a turecké lázně (vstup). Za poplatek jsou masáže, vodní sporty včetně potápěčské školy.

Zábava

Denní a večerní zábavní programy v rámci all inclusive.

Pro děti

Dětský bazén se skluzavkou, miniklub pro děti 4–12 let a dětské hřiště v zahradě.

Program All inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu pozdní snídaně odpolední čaj, káva a zákusek půlnoční snack místní nealkoholické a alkoholické nápoje nabízené 9:30–0:30 hod. Trezor. Za poplatek jsou mezinárodní alkoholické nápoje, nápoje v láhvích a plechovkách.

Platební karty

VISA, MAESTRO, EC/MC

Zvláštnosti

Areál hotelu Justiniano Club Alanya je včleněn do okolní krajiny, postupně se svažuje směrem k moři, od recepce vedou široké mírné schody celým areálem.

Internetové stránky hotelu: www.justinianohotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000