crosssearch

Happy Dreams Beach

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází v Alanyi, v letovisku Konakli. Nedaleko obchodu jsou široké možnosti vyžití- bary, restaurace, obchody, diskotéka. Centrum Alanye je cca 12 km od hotelu, pláž je hned u hotelu- průchod přes podchod.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel se nachází v Alanyi, v letovisku Konakli. Nedaleko obchodu jsou široké možnosti vyžití- bary, restaurace, obchody, diskotéka. Centrum Alanye je cca 12 km od hotelu, pláž je hned u hotelu- průchod přes podchod.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, miniklub, bazén, diskotéka, dětský bazén.

Ubytování: V hotelu je celkem 56 pokojů, každý má koupelnu, fén, SAT TV, telefon s přímou volbou a balkon, klimatizaci, trezor, miniledničku. Ubytování 2 dospělých a 2 dětí je možné pouze v pokojích rodinného typu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive, která zahrnuje snídani, oběd, večeři, občerstvení během dne, zmrzlinu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Pláž: Hotel se nachází u pláže, přes podchod.

Sport a zábava: Animační programy pro děti, minidisko, večerní animační programy, beach volejbal, stolní tenis, kánoe, aerobik, gymnastika, šlapadla, windsurfing, billiard, široké možnosti fakultativních výletů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000