crosssearch

Hotel Fun point se nachází pouhých 600 metrů od známé krásné Kleopatřiny pláže. Hotel disponuje venkovním bazénem, dětským bazénem a malou zahradou. Hotel leží na okraji Alanye, pouhý 1 km od centra města a letiště je vzdálené 120 Km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:
Hotel Fun point se nachází pouhých 600 metrů od známé krásné Kleopatřiny pláže. Hotel disponuje venkovním bazénem, dětským bazénem a malou zahradou. Hotel leží na okraji Alanye, pouhý 1 km od centra města a letiště je vzdálené 120 Km. v blízkosti hotelu klienti mohou navštívit známá místa jako jsou: Ret Tower, přístav, Alanya Hrad, centrum města Alanye, Damlatas Cave, Dim Cave a Kleopatřinu pláž.

Vybavení hotelu:
V hotelu se nachází dva typy pokojů: dvoulůžkový pokoj a suite. Dále je hotel vybaven vstupní halou s recepcí, venkovním bazénem, odděleným dětským bazénem, klimatizací, parkovacími místy, restaurací, Wi-Fi, úklid pokojů.

Pro děti:
Dětský bazén.

Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži, bazén, billiard, internetový koutek.

Pláž a plážový servis:
Pláž je od hotelu vzdálená 600 m. Pravidelně na pláž jezdí kyvadlová doprava. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Vodní sporty na pláží také za poplatek.

Stravování:
Stravování probíhá formou All inclusive (snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu) 08:00-10:00 Snídaně 12:30-14:00 Oběd 16:30-17:00 Káva/čaj 19:30-21:00 Večeře Hlavní restaurace hotelu je umístěna blízko zahrady. Podávají se zde turecká, ale i mezinárodní jídla. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou v rámci all inclusive (10:00 - 23:00) Nápoje v láhvi jsou za poplatek. Změna složení i časů all inclusve vyhrazena - dle vedení hotelu.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování : Dvoulůžkové pokoje a Suite (dvě místnosti) Dvoulůžkový pokoj je vybaven: klimatizace, koupelnou se sprchou, telefonem, satelitní Tv, Wi-Fi připojení, trezor, mini bar, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, věšák a balkonem. Suite jsou vybaveny: kuchyňkou s vařičem a varnou konvicí, klimatizací, koupelnou se sprchou, telefonem, satelitní TV, Wi-Fi připojení, ledničkou, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, věšákem a balkonem.

Služby za poplatek:
Lehátka a slunečníky na pláži, internetové připojení, trezor na pokoji, minibar, billiard.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000