crosssearch

Tento nově postavený hotel je vhodný pro všechny generace. Nachází se v letovisku Konali 12 km od centra Alanye, pravidelné autobusové spojení, 100 m od pláže, 120 km od letiště v Antalyi. Vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, restaurace &a la carte& a několik barů...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento nově postavený hotel je vhodný pro všechny generace. Nachází se v letovisku Konali 12 km od centra Alanye, pravidelné autobusové spojení, 100 m od pláže, 120 km od letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, restaurace „a la carte“ a několik barů včetně baru na pláži a u bazénu, konferenční místnosti, salon krásy, obchody, internet, diskotéka, venkovní bazény, vnitřní bazén.

Vybavení pokoje

Standardně zařízené klimatizované pokoje mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, TV, telefon, trezor, minibar a balkon. Maximální obsazenost: 3 dospělé osoby, 2 dospělé osoby + 2 děti.

Pláž & plážový servis

Písečná pláž, slunečníky a lehátka zdarma.

Sport & Fitness

Tobogány, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, šipky, fitness, animační programy, jacuzzi, pára, sauna, herna, vodní sporty na pláži, turecké lázně, billiard.

Stravování

All inclusive

Pro děti

Dětský bazén, miniclub.

Poznámka

Vhodný pro všechny věkové kategorie a pro rodiny s dětmi.

Internetové stránky hotelu: www.eftaliahotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000