crosssearch

Eftalia Aqua Resort

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází 0,5 km od centra města Alanya, oblast Türkler. Mezinárodní letiště Antalya je ve vzdálenosti 110 km.

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 12 580 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naprosto nový a moderní hotel Eftalia Aqua bude poprvé otevřen v květnu 2011. Hotelový řetězec Eftalia Hotels jej vybudovala v oblasti asi 18 km od města Alanya. Návštěvníci zde mohou trávit klidné chvíle sluněním, koupáním, zabavit se při animačních a sportovních programech, bohatá nabídka je připravena také pro dětské hosty.

Ubytování

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením, elektronickým sejfem, televizí, minibarem/ledničkou, telefonem, balkonem.

Stravování

Koncept Ultra all inclusive obsahuje snídani, pozdní snídani, oběd a večeři formou otevřeného bufetu, noční svačinu, speciální bufet s dietními a dětskými jídly a v neposlední řadě různé svačiny v průběhu dne. Dále alkoholické a nealkoholické nápoje místní produkce a vybrané importované nápoje dle otevírací doby barů.

Služby

ZDARMA: Lehátka se slunečníky u bazénů a na pláži, turecké lázně (bez procedur), sauna, fitness centrum, plážový volejbal, animační programy (hry, vodní sporty a cvičení) v průběhu dne, večerní představení a zábavní programy, živá hudba, miniclub (pro děti 4-12 let), dětská diskotéka, vodní skluzavky v provozu celý den, bezdrátový internet v lobby, jedna večeře v a la carte restauraci.

ZA POPLATEK: Exkluzivní importované nápoje (šampaňské, whisky apod.), čerstvé ovocné šťávy, masáže, peeling, kosmetické centrum, vodní sporty, kadeřník, obchody, lékař, prádelna a čistírna, internetová kavárna, fotograf, pronájem aut, bowling, kulečník, župany, výměna koupacích ručníků.

Internetové stránky hotelu: www.eftaliahotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000