crosssearch

Drita Resort & SPA

Turecko, Alanya

Obrázek není k dispozici

Krásný 5-hvězdičkový hotel se nachází přímo u pobřeží Středozemního moře jen 10 km od centra města Alanya. Hostům se naskytuje krásný výhled na hory Taurus a moře. Terasa hotelu je centrem večerních animačních aktivit se zapadajícím sluncem v pozadí. Vzdálenost od letiště v...

Konečná cena za osobu od: 12 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Krásný 5-hvězdičkový hotel se nachází přímo u pobřeží Středozemního moře jen 10 km od centra města Alanya. Hostům se naskytuje krásný výhled na hory Taurus a moře. Terasa hotelu je centrem večerních animačních aktivit se zapadajícím sluncem v pozadí. Vzdálenost od letiště v Antalyi je vzdálené 139 Km.

Vybavení hotelu:

Hotel disponuje prostornou recepcí s místem pro informační schůzky, bazénem, Spa, TV místnost, kadeřnictví, konferenční místnost a internetové připojení. Hotel má venkovní bazén, dětský venkovní bazén a také vnitřní. U bazénu se nachází bar, který je zahrnut v programu all inclusive. Fotograf, obchod se suvenýry a s kůží, market, SPA centrum.

Pro děti:

Dětský bazén, animační programy (v mezinárodních jazycích), miniclub, hřiště.

Sport a zábava:

Drita Animační tým je centrem zábavy (květen - září). Tato energická skupina pořádá různé denní aktivity a večerní show pro dospělé i děti. Během dne si hosté mohou vychutnat různé sportovní aktivity, jako je plážový volejbal nebo soutěžit na střelnici. Večerní show - například břišní tanečnice a taneční folklorní skupiny,módní přehlídky. Animační tým jednou v týdnu organizuje tureckou Beach party. Za poplatek- biliár, Spa, stolní tenis.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž je s hotelem propojena podchodem, který vede pod místní komunikací. Cesta je zohledněna též pro hendikepované klienty. Pláž je označena modrou vlajkou a je vhodná k rekreaci pro všechny věkové kategorie. Na pláži můžete využít nabídek sportovních aktivit (za poplatek).

Stravování:

All inclusive: Nabídka hotelu zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední v nabídce jsou cukrářské výrobky a všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Hotel nabízí možnost návštěvy a la carte restaurace, z které se hostům naskytuje krásný výhled na moře. (Tato restaurace je zpoplatněna)

Vybavení pokoje:

Koupelna, LCD TV se satelitními programy, balkon, vysoušeč vlasů, klimatizace. Trezor za poplatek 2 Eura/den. Minibar - konzumace není zahrnuta v all inclusive programu. Internet zdarma na pokoji a v celém areálu hotelu - heslo sdělí recepce.

Room type description:

Hostům může hotel nabídnout dvoulůžkové pokoje s výhledem na zelené svahy pohoří Taurus a s výhledem na moře.

Služby za poplatek:

Trezor za poplatek 2 Eura/den. Minibar - konzumace není zahrnuta v all inclusive programu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 667 termínů

Celkem 667 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000