crosssearch

Hotel je od krásné Kleopatřiny pláže oddělen pouze pobřežní ulicí. Do centra města Alanya s četnými možnostmi nakupování a zábavy je to pouze 1,5 km. K dispozici spojení minibusy (dolmus) a taxíky. Hotel disponuje celkem 195 pokoji ve 2 budovách, rozmístěných na 5 a 6...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je od krásné Kleopatřiny pláže oddělen pouze pobřežní ulicí. Do centra města Alanya s četnými možnostmi nakupování a zábavy je to pouze 1,5 km. K dispozici spojení minibusy (dolmus) a taxíky.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje celkem 195 pokoji ve 2 budovách, rozmístěných na 5 a 6 podlažích. Nabízí Vám přijímací halu s recepcí, výtahy, restauraci, bar, kadeřnictví, internetový a TV koutek. Ve venkovním areálu naleznete plavecký bazén se samostatným dětským bazénem a bar. Lehátka, podložky a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Vybavené individuální klimatizací, telefonem, kabelovou TV, rádiem, minibarem, trezorem k pronajmutí, kobercem, fénem, sprchou, WC a balkonem s bočním výhledem na moře. Možnost rezervace pokojů jako úsporný tip (2S), stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje, ovšem bez výhledu na moře.

Rodinné pokoje (3B/4B): Ložnice a obývací ložnice s propojovacími dveřmi, 1 koupelna, navíc vana, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Zábava

Bohaté možnosti zábavy naleznete v centru Alanye.

Sport

Plážový volejbal a turecké lázně. Za poplatek stolní tenis, biliár, fitness, sauna a masáže.

Děti

Samostatný dětský bazén.

Stravování All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje včetně kávy a čaje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Odpoledne od 16:00 hod. do 17:30 hod. káva a zákusky. Sport dle vytíženosti, viz popis výše.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000