crosssearch

Hotel je od písečné pláže, kde část patří hotelu, oddělen ulicí. Přístup na pláž podchodem. Centrum města Alanya je vzdáleno 14 km, Mahmutlar cca 2 km. Hotel disponuje lobby s recepcí a barem, restaurací s venkovní terasou, barem u bazénu i na pláži, pódiem, hernou,...

Konečná cena za osobu od: 16 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel je od písečné pláže, kde část patří hotelu, oddělen ulicí. Přístup na pláž podchodem. Centrum města Alanya je vzdáleno 14 km, Mahmutlar cca 2 km.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje lobby s recepcí a barem, restaurací s venkovní terasou, barem u bazénu i na pláži, pódiem, hernou, diskotékou, koutkem s TV, různými malými obchůdky, zahradou, bazénem s vestavěným bazénem pro děti. Nechybí ani bazén se skluzavkami a dětské hřiště. Lehátka u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Přátelsky a velmi vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitní TV, minibarem, trezorem k pronajmutí, vanou, WC, fénem, individuální klimatizací a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje disponují stejným vybavením a jedná se o dva pokoje s propojovacími dveřmi.

Děti

Miniklub (od 4 do 12 let), vestavěný dětský bazén a dětské hřiště.

Sport

Tenis, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, šipky, sauna, turecké lázně, fitness. Za poplatek: whirlpool, biliár, masáže, různé vodní sporty na pláži.

Zábava

Decentní animační program.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy i večeře formou bufetových stolů. Odpoledne snacky, káva, čaj a pečivo. Půlnoční polévka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. V baru na pláži do 18:00 hod. Za poplatek: nápoje na diskotéce, minibar, značkové nápoje, čerstvé džusy a pokojový servis.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000