crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Club Big Blue

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

Cca 600 m od pláže, 5 minut minibusem do centra Alanye, v letovisku Obakoy. V blízkosti hotelu se nachází množství barů, restaurací a obchodů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Cca 600 m od pláže, 5 minut minibusem do centra Alanye, v letovisku Obakoy. V blízkosti hotelu se nachází množství barů, restaurací a obchodů.

Hotel

Oficiální místní kategorie: dle organizátora ***+, neklasifikován dle místních kritérií . Objekt se sedmipatrovou budovou a 100 pokoji, 2 výtahy, restaurace, bar, lobby bar, 2 bazény se skluzavkami a brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. V hotelu se dále nachází TV sál, kadeřnictví, lékař, možnost využití internetu na recepci za příplatek.

Pokoje

2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, nebo pokoje rodinné typu suite 3-4 lůžkové. Pokoje mají vlastní koupelnu, balkón, telefon, fén, TV, individuální klimatizace, minibar a trezor za příplatek.

Stravování

Systém All Inclusive zahrnuje 5 jídel denně, místní alkoholické i nealkoholické nápoje, servírované od 10:30 do 23:00, importované nápoje jsou za poplatek. Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Snídaně 7:30-9:30, pozdní snídaně 9:30-10:30, oběd 12:30-14:00, odpolední snack (káva, zákusky) 17:00-18:00, večeře 19:00-21:00.

Sport a zábava

K dispozici hotelovým hostům je hřiště na volejbal, stolní tenis, biliard, za poplatek možno využívat: turecké lázně, masérského salónu a parní lázně. V sezóně jsou hotelem organizovány animační programy pro děti i dospělé. Na pláži, na vyznačených místech se nachází půjčovny sportovního náčiní a aqua centrum.

Pláž

Písčitá pláž s lehátky a slunečníky za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000