crosssearch

Cleopatra Golden Beach

Turecko, Alanya

Menší městský hotel Cleopatra Golden Beach se nachází přímo na známé Kleopatřině pláži. V bezprostřední blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, bary. Přibližně 2 km od centra města Alanya,

Konečná cena za osobu od: 11 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Menší městský hotel Cleopatra Golden Beach se nachází přímo na známé Kleopatřině pláži. V bezprostřední blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, bary. Přibližně 2 km od centra města Alanya, kde naleznete mnoho obchůdků, restaurací a barů. Hotel leží cca 130 km od mezinárodního letiště v Antalyi, cca 132 km od centra města Antalya.
 

Vybavení

Hotel prošel nedávno celkovou rekonstrukcí. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby, Wi-Fi připojení v lobby, trezor na recepci (za poplatek), restaurace, a la carte rerstaurace, bar u bazénu, bar na pláži, internetové připojení, čistírna, minimarket. Venkovní bazén, dětský bazén, různé druhy vodních sportů na pláži. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek
 

Služby za poplatek

Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva, trezor, telefon, fax, prádelna, masáže, sauna, lékař, kadeřnictví, dětská postýlka, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
 

Sport a zábava

Masáže, sauna. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.
 

Pro děti

Bazén s oddělenou částí pro děti, dětská postýlka pouze na vyžádání (za poplatek).
 

Pláž

Hotel leží u písečné Kleopatřiny pláže, od které je oddělen pouze pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky za poplatek.Na pláži je k dispozici plážový bar.
 

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů: ECO POKOJ - mohou být rozlohou menší a mohou se nacházet v odlehlejší části hotelu. STANDARD POKOJ s výhledem do krajiny nebo na moře - jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem.

Stravování

Formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu KLEOPATRA GOLDEN BEACH 3*: - Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 10:00 ) - Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:00 ) - Svačina: formou bufetu v hlavní restauraci ( 15:00 16:00 ) - Káva, čaj a zákusky: formou bufetu v hlavní restauraci ( 17:00 18:00 ) - Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 21:00 ) A la carte restaurace: Shaekspeare restaurant - turecká a mezinárodní kuchyně BAR : - bar u bazénu od 11:00 - 22:30 - místní alkoholické nápoje Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva jsou za poplatek. Všechny nápoje po 22:30 jsou také za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 118 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000