crosssearch

Moderní hotel Calido Maris se nachází 75 km od letiště v Antalyi, 15 km od Manavgat a 20 km od města Side. Oblázkovo - písečná pláž 50 m od hotelu.

Konečná cena za osobu od: 11 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Moderní hotel Calido Maris se nachází 75 km od letiště v Antalyi, 15 km od Manavgat a 20 km od města Side. Oblázkovo - písečná pláž 50 m od hotelu.

Vybavení hotelu:

Pro hotelové hosty je zde k dispozici recepce, výtahy, internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurace, 2 restaurace la carte (středomořská a italská, rezervace nutná; za poplatek), bary, noční klub, wellness centrum, venkovním bazén s dětskou částí, vnitřní bazén, tobogány,bar u bazénu, lobby bar, bar na pláži, fitness, stolní tennis, tenis, turecké lázně, masáže, vířivka, kulečník, lehátka, slunečníkyu bazénu a pláže (zdarma).

Pro děti:

Dětská část bazénu, skluzavky, mini club ( 4 - 15let), dětské hřiště

Sport a zábava:

bary, noční klub, wellness centrum, venkovním bazén, vnitřní bazén, tobogány,fitness, stolní tennis, tenis, turecké lázně, masáže, vířivka, kulečník

Pláž a plážový servis:

Oblázkovo - písečná pláž 50 m od hotelu přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování:

All inclusive Snídaně, obědy a večeře formou bufetu Kontinentální snídaně Během dne občerstvení Odpolední káva a zákusky Volitelné 1 x týdně večeři v jedné z restaurací a la carte (rezervace nutná, za poplatek) Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00-24.00 (nápoje v nočním klubu, koktejly, Turecká káva a čerstvě vymačkané ovocné šťávy jsou za poplatek) Změna složení a časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Lobby Bar 1 10:00-24:00 Lobby Bar 2 10:00-24:00 Pool Bar 10:00-24:00 Beach bar 10:00-18:00 Disco Bar 23:30-03:30 (Extra poplatek)

Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybavena vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, klimatizací (zdarma), satelitní televizí, trezorem(za poplatek), telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek:

trezor, kavárna, telefon, hotelový obchod, herna, masáže, a la carte restaurace, internet Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1182 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000