crosssearch

Hotel se nachází na hlavní třídě, asi 500 m od centra Alanye a 130 km od mezinárodního letiště v Antalyi. V blízkosti hotelu se nachází obchody, bary a restaurace. Do historického centra lze využít dopravu dolmuši nebo taxi.

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Toužíte se vykoupat v Pamukkale? Můžete si to dopřát v bazénu ve tvaru tohoto známého bavlněného zámku, který se nachází v příjemném hotelu v samotném centru slunné Alanye. Relaxovat pak můžete buď na blízké pláži nebo v klidné hotelové zahradě. Pro nejmenší je k dispozici dětský koutek. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Pláž: 50 m od Keykubatovy písčité pláže, přes silnici, možno využít podchodu

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Hotel se nachází na hlavní třídě, asi 500 m od centra Alanye a 130 km od mezinárodního letiště v Antalyi. V blízkosti hotelu se nachází obchody, bary a restaurace. Do historického centra lze využít dopravu dolmuši nebo taxi.

Vybavení: Hotel se skládá ze dvou budov, hlavní a zahradní. Recepce, lobby, lobby bar, hlavní restaurace, bar na terase, snack bar u bazénu, trezory na recepci, výtah, fitness centrum, stolní tenis, venkovní bazén, děský bazén.

Služby za poplatek: Biliár, internetová kavárna, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování: Celkem 96 standardních 2lůžkových pokojů s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti, telefon, SAT/TV, minibar, individuální klimatizace, balkon, koupelna/WC, vysoušeč vlasů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000