crosssearch

Blue Sky Hotel & Suites

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Blue Sky Hotel & Suites se nachází necelé 3 km od centra Alanye, kam se lze pohodlně dostat místní veřejnou dopravou, popř. taxislužbou. Hotel se nachází ve vzdálenosti 130 km od letiště v Antalyi. Útulným dojmem působící hotel střední velikosti je vhodný pro klientelu...

Konečná cena za osobu od: 12 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Útulným dojmem působící hotel střední velikosti je vhodný pro klientelu vyhledávající rušnější prostředí v blízkosti turistického centra.

Poloha

Hotel se nachází necelé 3 km od centra Alanye, kam se lze pohodlně dostat místní veřejnou dopravou, popř. taxislužbou. Hotel se nachází ve vzdálenosti 130 km od letiště v Antalyi.

Vybavení

Rekonstruovaný hotel se 138 pokoji se skládá z hlavní sedmiposchoďové budovy se dvěma výtahy a z vedlejší šestipatrové budovy s jedním výtahem, ve které jsou umístěny rodinné pokoje. Vedlejší budova je od hlavní hotelové budovy vzdálena cca 100 metrů. Venkovní bazén s menší oddělenou částí pro děti (slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma, sprcha), sauna, turecké lázně, minimarket a obchod se suvenýry, hlavní restaurace s pěkným výhledem na město, 4 bary.

Pláž

Pláž s hrubým pískem a oblázky je od hotelu oddělena jen silnicí, lehátka a slunečníky za poplatek. Příkrý vstup do moře.

Ubytování

Hotelové pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci (centrální), TV/sat., vysoušeč vlasů, minibar (není zahrnut do programu all inclusive), telefon, trezor (za poplatek) a balkon. Jednolůžkové pokoje jsou bez balkonu.

Sportovní nabídka

V rámci programu all in-clusive stolní tenis, plážový volejbal. Za poplatek: sauna, turecké lázně, masáže, biliár, vodní sporty na pláži.

Zábava

Animační programy v hotelu.

Pro děti

Animační programy, dětské disko.

Program All Inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu pozdní snídaně snack v Corner baru odpolední káva a zákusek půlnoční polévka místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10:30–23:30 hod. v baru u bazénu a v Corner baru plážový bar (jen nealkoholické nápoje 10:00–18:00 hod.). Časy mohou být hotelem upraveny v závislosti na sezoně. Program all inclusive nezahrnuje: nápoje zahraniční výroby, nápoje servírované v láhvích a plechovkách, čerstvé ovocné džusy, tureckou kávu, minibar, stravování a alkoholické nápoje na pláži.

Platební karty

EC/MC, VISA

Internetové stránky hotelu: www.bluehotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 193 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000