crosssearch

Best Beach

Turecko, Alanya

Menší hotel situovaný v těsné blízkosti písečné Keykubátovy pláže, pouhých 500 m od centra města Alanya, cca 130 km od letiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Menší hotel situovaný v těsné blízkosti písečné Keykubátovy pláže, pouhých 500 m od centra města Alanya, cca 130 km od letiště. Okolí hotelu tedy nabízí řadu obchodů, možností večerní zábavy a příjemných procházek. Méně nároční klienti, kteří nechtějí celou dovolenou trávit v hotelu, ale rádi vyrazí za bohatým nočním životem či na romantickou procházku podél pobřeží, si odsud zajisté odvezou řadu krásných vzpomínek a rádi se do Alanye vrátí.

Ubytování

Hotel má celkem 43 pokojů, vybavených koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů (za poplatek), televizí (za poplatek), minibarem/ledničkou, klimatizací (za poplatek) a sejfem (za poplatek cca 10 € týdně). Pokoje mají keramickou podlahu, vlastní balkon a umožňují ubytovat maximálně 3 osoby.

Stravování

Návštěvníkům je k dispozici stravování ve formě konceptu All inclusive – snídaně, oběd a večeře v hotelové restauraci, dále nápoje místní produkce v baru u bazénu v době 10:00-23:00.

Romantický pohled na přístav a poloostrov s hradem nabízí také plážová restaurace, která má venkovní i kryté posezení.

Služby

Občasné zábavní programy u hotelu pro dospělé (jednou týdně turecký večer), televizní koutek. Zpoplatněny jsou pak lehátka se slunečníky na pláži, lékař, masáže, internet, prádelna, ŕ la carte restaurace, minimarket.

Pláž

Jen přes silnici se nachází písečná Keykubátova pláž, plážový servis je zpoplatněn.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000