crosssearch

Artemis Princess

Turecko, Alanya (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází v letovisku Obagöl, jen 200 m od krásné pláže. Do centra Alanye je to cca 4 km, na letiště 130 km. Hostům je k dispozici recepce, hlavní restaurace v nejvyšším patře s krásným výhledem na moře, snack a pool bar, konferenční místnost, dva bazény, jeden pro...

Konečná cena za osobu od: 11 080 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel se nachází v letovisku Obagöl, jen 200 m od krásné pláže. Do centra Alanye je to cca 4 km, na letiště 130 km.

Vybavení: Hostům je k dispozici recepce, hlavní restaurace v nejvyšším patře s krásným výhledem na moře, snack a pool bar, konferenční místnost, dva bazény, jeden pro děti. Trezor na recepci za poplatek.

Ubytování: Hotel sestává ze dvou budov s celkem 119 pokoji. Každý pokoj má balkon, klimatizaci, koupelnu, fén, telefon s přímou volbou, SAT TV, minibar a rádio.

Stravování: Hotel nabízí all inclusive, které obsahuje snídani, oběd, večeři, odpolední deserty ve snack baru, čaj o páté, veškeré nealkoholické nápoje a místní alkoholické mezi 10:30 a 23:30. Jednou za týden turecká večeře, dvakrát týdně animační program.
Pláž: Hotel se nachází cca 200 m od krásné pláže.

Sport a zábava: Pestrá nabídka vodních sportů na pláži, široké možnosti výletů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 87 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000