crosssearch

Tento třípatrový hotel leží v oblasti Incekum, cca 22 km západně od Alanye. Od menšího městečka Avsallar je hotel vzdálen cca 2 km. Hotel leží přímo u písečno-oblázkovou pláže a od sousedního hotelu Annabella Garden je oddělen silnicí (s podchodem).104 km od letiště Antalya,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento třípatrový hotel leží v oblasti Incekum, cca 22 km západně od Alanye. Od menšího městečka Avsallar je hotel vzdálen cca 2 km. Hotel leží přímo u písečno-oblázkovou pláže a od sousedního hotelu Annabella Garden je oddělen silnicí (s podchodem).104 km od letiště Antalya, 22 km od Alanye, 2 km od Avsallaru.

Vybavení hotelu

Recepce, trezory k pronájmu na recepci, restaurace, TV místnost,možnost využívat bazén a dětský bazén sousedního hotelu Annabella Garden, bar u bazénu a na pláži hotelu Annabella Garden.

Vybavení pokoje

Ubytování: Poměrně malé, ale útulně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV, klimatizací a balkonem. Maximální obsazenost pokoje: 3 dospělé osoby 2 dospělé osoby + 1dítě do 12 let

Pláž & plážový servis

Písečno-oblázková pláž. Slunečníky a lehátka jsou zdarma, matrace za poplatek.

Sport & Fitness

Plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, sauna, turecké lázně, fitness, tenis v sousedním hotelu Annabella Garden, animační programy - pár dní v týdnu v hlavní sezóně, na pláži mimohotelová nabídka vodních sportů.

Stravování

All inclusive.

Pro děti

v hlavní sezóně dětský miniclub pro děti 4 - 12 let, dětské hřiště.

Poznámka

Vhodné pro: Dvojice a rodiny s dětmi.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000