crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Sangho Club Zarzis

Tunisko, Zarzis (zobrazit na mapě) mapa

Sangho Club Zarzis Doporučujeme klientům všech věkových kategorií a rodinám s dětmi pro prožití veselé a aktivní dovolené ve vesničce Sangho. Díky velmi kvalitním službám je hotel zařazen do programu s přítomností českého animátora pro dospělé po celou sezónu a dětského...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sangho Club Zarzis

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií a rodinám s dětmi pro prožití veselé a aktivní dovolené ve vesničce Sangho. Díky velmi kvalitním službám je hotel zařazen do programu s přítomností českého animátora pro dospělé po celou sezónu a dětského animátora během letních prázdnin.

Poloha hotelu

hotelový komplex rozložen na ploše 14 hektarů ve velké palmové zahradě je situován v malé vesničce na exotickém Zarzisu - výběžku na jihu Tuniska, který láká nádherným koupáním a sluněním na plážích s jemným pískem. Hotel je vzdálen 60 km od letiště na Djerbě, 10 km od centra Zarzisu. Blízko hotelu je centrum s kavárnami, rychlými občerstveními, obchody a butiky.

Vybavení hotelu

hotel je vystaven po vzoru pravé arabské vesničky s medinou a uličkami, takže přizpůsobivě splývá s místním exotickým prostředím. Centrem komplexu je hala s recepcí a směnárnou, hotelová telefonní ústředna, hlavní restaurace, hlavní bar, arkáda s obchůdky, centrum s balneo terapiemi, společenská místnost s TV, maurská kavárna, pizzerie a bar na terase u bazénu, plážový bar, noční klub/diskotéka. V zahradě je velký venkovní bazén v zimních měsících vyhřívaný, dětský bazén, lehátka a slunečníky na pláži, lehátka u bazénu, 6 tenisových kurtů, stolní tenis, minigolf, lukostřelba, petanque, hřiště na volejbal a basketbal, vodní sporty – windsurfing a katamarán, bohaté denní i večerní animační programy.

Služby za poplatek

trezor, lednička (denní poplatek hrazený přímo na recepci hotelu), internet, kadeřnictví, vodní dýmka, turecká káva, zmrzlina, Berberská večeře ve stanu, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje a nápoje mimo určený čas (provozní doba barů), kulečník, fitness, noční osvětlení tenisových kurtů, služby a procedury v dobře vybaveném balneo centru - turecké lázně, masáže, hydromasáže, estetický salón, projížďky na koních v blízkém jezdeckém klubu, vodní sporty na pláži – banana, vodní skútr, padákové létání, možnost pronájmu kol a aut, plážové osušky, doktor.

Ubytování

oficiální kategorie 3*. V areálu je celkem 361 pokojů v tradičních bungalovech, které jsou stylově a vkusně zařízeny a všechny jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, terasou. 4lůžkové pokoje jsou s palandami. Bungalovy v blízkosti pláže a s výhledem na moře na vyžádání a za příplatek. Dětská postýlka je k dispozici zdarma.

Pro děti

hotelový dětský klub se systémem all inclusive v ceně pobytu pro děti ve věku od 3 do 12 let, dětský bazén.

Internetové stránky hotelu: www.sangho-zarzis.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000