crosssearch

Nový čtyřhvězdičkový hotel je umístěn přímo na písčité pláži cca 12 km od centra města Zarzis. Je moderně zařízen; klientům nabízí pohodlí; příjemnou atmosféru i sportovní vyžití. Je vhodný pro všechny klienty i pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zcela nově vybudovaný hotel se nachází na okraji hotelové zóny Zarzisu přímo u krásné a dlouhé písčité pláže s blízkým skalnatým výběžkem Ras Marmour. Od centra Zarzisu vzdálen 12 km a 40 km od letiště Djerba – Zarzis. Doprava do centra Zarzisu nebo na Djerbu je možná taxi nebo louage.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí a směnárnou (hotel přijímá platební karty MasterCard a VISA), hlavní bar, hlavní restaurace, a´la carte restarace, snack bar, bar u bazénu, musicbar, bar v průběhu večerních animačních programů, internetový koutek, tu­recké lázně, místnost s videohrami, velký venkovní bazén (2000 m ), krytý bazén, 2 dětské bazény, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, plážové osušky (oproti vratné kauci), dětské hřiště, mini­klub (4–12 let), animační programy, aerobic, vodní aerobic, lukostřelba, basketbal, plážový volejbal, petanque, šipky, stolní tenis, tenis, vodní pólo, centrum vodních sportů – vodní lyžování, windsurfing, šlapadlo, kanoe, jízda na banánu, skútry.

Služby za poplatek

Praní a žehlení prádla, pronájem konferenční místnosti, lékař, videohry, biliár, internet, telefon, kadeřnictví, fotograf, butiky, pronájem aut, hlídání dětí, lodní výlet, trezor na pokoji, vybrané motorizované sporty (např. vodní skútr).

Ubytování

Celkem 300 pokojů ve dvoupatrové budově se 2 výtahy (2 hotelová křídla soustředěna směrem od recepce k bazénu a k pláži). Standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu, WC, telefon, SAT/TV, individuální klimatizaci, trezor, minibar, balkon či terasu. Výhled stranou k moři je za příplatek. Rodinný pokoj pro rodiny s dětmi umožňuje ubytovat až 4 dosp. osoby (1 místnost), vybavení shodné. Hotel disponuje propojenými rodinnými pokoji (dva 2lůžk. pokoje propojené dveřmi). Bezbariérové pokoje na vyžádání.

Pro děti

Pro děti: 2 dětské bazény, dětské hřiště, miniklub (4–12 let), hlídání dětí (za poplatek), dětská postýlka zdarma, vysoké židličky v restauraci.

All inclusive

Snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, možnost tématických večeří v a´la carte restauraci (1× za pobyt, nutná rezervace), občerstvení během dne, noční občerstvení, neomezená konzumace místních alkoholic­kých a nealkoholických nápojů 10.00–24.00 hod. (nealkoholické nápoje většinou formou samoobsluhy a u bazénu či u pláže mohou být podávány v plastových kelímcích), lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, plážové osušky (oproti vratné kauci), animační programy, gymnastika, plážový volejbal, lukostřelba, boccia, stolní tenis, vodní pólo, šipky, tenis, plážový fotbal, aerobic, vodní sporty – jízda na banánu, kánoe, vodní lyže, windsurfing, 1× za pobyt hammam (turecké lázně).

Pláž

Přímo u písčité pláže

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000