crosssearch

Tento hezký čtyřpodlažní hotel leží na vyvýšeném místě. Hotel leží asi 150 m od písečné pláže, od které je oddělen pouze pozvolnými schody a silnicí vedoucí k okolním hotelům a na golfové hřiště.. 10 km od letiště v Tabarce, 3 km od centra města,170 km od letiště v Tunisu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento hezký čtyřpodlažní hotel leží na vyvýšeném místě. Hotel leží asi 150 m od písečné pláže, od které je oddělen pouze pozvolnými schody a silnicí vedoucí k okolním hotelům a na golfové hřiště.. 10 km od letiště v Tabarce, 3 km od centra města,170 km od letiště v Tunisu.

Vybavení hotelu

Velký sladkovodní bazén s brouzdalištěm, terasa a travnatá plocha na slunění s lehátky a slunečníky,TV místnost, fitness, hamman, sauna, masáže,klimatizovaná restaurace, barbecue, maurská kavárna, bar u bazénu a na pláži, 2 tenisové kurty.

Vybavení pokoje

tandardně zařízené pokoje s koupelnou, WC, balkonem a klimatizací. TV k pronajmutí za 4 DT/ den – pouze místní programy. Zapůjčení dětské postýlky zdarma. Pronájem minibaru není možný. Propojené pokoje na vyžádání.

Sport & Fitness

Tým profesionálních animátorů se o Vaši zábavu postará po celou dobu Vašeho pobytu. Přes den zajišťují a organizují sportovní programy, večer programy zábavní. Večerní animace obvykle začínají dětskou diskotékou, po které následují společenské hry jako je bingo či tombola. Poté je na programu večerní show - např. kabaret, vystoupení kouzelníka, ukázka tuniského folklóru, divadelní představení, taneční soutěže, varieté show, playback show. Po skončení večerních animací začíná diskotéka.

Stravování All Inclusive

Zahrnuje plnou penzi formou bufetu s mezinárodní a tuniskou kuchyní, drobné odpolední občerstvení a z nápojů: nealkoholické nápoje, pivo a víno místní výroby (na pláži jsou k dispozici pouze nealkoholické nápoje).

Pro děti

Brouzdaliště, miniklub, dětské hřiště, dětské animační programy.

Služby v ceně

Celodenní animační programy, lukostřelba,volejbal, vodní pólo, vodní aerobic, aerobic,fitness, střelba kuší, etanque, šipky, fotbal,stolní tenis, zapůjčení společenských her jako jsou karty, šachy, dáma. Plážový servis u bazénu i na pláži zdarma.

Služby za poplatek

Tenis (cca 5 DT/hod.), kulečník (cca 1 DT), sauna (cca 6 DT/hod.), kompletní masáž (cca 25 DT/30 min.), pronájem terénní čtyřkolky (cca 25 DT/hod. – možné pouze s průvodcem), pronájem horského kola (cca 15 DT/den) a pronájem mopedu (20 DT/2h., možné bez průvodce) k dispozici u hotelu Royal Golf. V turistické zóně Tabarky se nachází vodní lyžování, surfing, jízda na banánu, jízda na koních, velbloudech a možnost potápění.

Poznámka

Vhodné pro dvojice a rodiny s dětmi, které hledají příjemný hotel v krásné přírodě.Bezbariérový přístup do pokojů v přízemí.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000