crosssearch

Dar Morjane

Tunisko, Tabarka

Velmi jednoduchý hotel vystavěný v 60. letech leží přímo na písečné pláži asi 2 km od centra města Tabarka. 10 km od letiště v Tabarce, 170 km od letiště v Tunisu a 2 km od centra města Tabarka. Vybavení hotelu tvoří 1 venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Velmi jednoduchý hotel vystavěný v 60. letech leží přímo na písečné pláži asi 2 km od centra města Tabarka.10 km od letiště v Tabarce, 170 km od letiště v Tunisu a 2 km od centra města Tabarka.

Vybavení hotelu

1 venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, restaurace, restaurace „a la carte“, maurská kavárna, pizzerie, barbecue bar, bar v hotelu, u bazénu a na pláži, noční klub.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou velice jednoduše zařízené, s koupelnou, WC, telefonem, klimatizací a balkonem. Propojené pokoje na vyžádání. Pronájem minibaru za cca 3 TD/den.

Sport & Fitness

Tenis, minigolf. V turistické zóně Tabarky se nachází různé vodní a plážové sporty jako windsurfing, šlapadla, plážový volejbal, jízda na koni a potápění. Plážový servis u bazénu i na pláži zdarma.

Stravování

Polopenze nebo plná penze formou bufetu.

Poznámka

Vhodné pro nenáročné klienty, kteří vyhledávají ubytování nižší kategorie za dobrou cenu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000